624518-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Lastwagen mit Hebeplattform – Montážne plošiny PPN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montážne plošiny PPN
Beschreibung: 2.2. Predmetom zákazky sú montážne plošiny PPN v počte 3ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti "B.1 Opis predmetu zákazky" súťažných podkladov.
Interne Kennung: 6044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky sú montážne plošiny PPN v počte 3ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti "B.1 Opis predmetu zákazky" súťažných podkladov.
Menge: 3 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6.2. Trvanie Rámcovej dohody na dodanie predmetu zákazky a/alebo lehoty ukončenia dodania predmetu zákazky: 48 mesiacov od podpisu Dohody, s možnosťou jej predĺženia zo strany Kupujúceho o ďalších 12 mesiacov
2. Procedure
Procedure
Title: Montážne plošiny PPN
Internal identifier: 6044
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34142100 Elevator-platforms trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 3 pieces
Options: