See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa tabletów multimedialnych z GPS -2 szt. dla WGGiIŚ- KC-DE-zp.25.355.2026
Beschreibung: dostawa tabletów multimedialnych z GPS -2 szt. dla WGGiIŚ- KC-DE-zp.25.355.2026 – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 530186-2026
Interne Kennung: KC-DE-zp.25.355.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237450 Grafiktabletts
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa tabletów multimedialnych z GPS -2 szt. dla WGGiIŚ- KC-DE-zp.25.355.2026 – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 14 dni od daty podpisania umowy
Menge: 1 Stück