624550-2025 - Wettbewerb
Polen – Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile – ZAKUP RYB I PRZETWORÓW RYBNYCH, OLEJÓW I TŁUSZCZY ROŚLINNYCH ORAZ SOSÓW, ZUP I PRZYPRAW PRZETWORZONYCH DLA 31 WOG ZGIERZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP RYB I PRZETWORÓW RYBNYCH, OLEJÓW I TŁUSZCZY ROŚLINNYCH ORAZ SOSÓW, ZUP I PRZYPRAW PRZETWORZONYCH DLA 31 WOG ZGIERZ
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony został w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung3/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
LosLOT-0001
Titel1-Zadanie nr 1 – Zakup ryb i przetworów rybnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych użytku bieżącego dla 31 WOG Zgierz oraz Przedszkoli Wojskowych nr 129 Nowy Glinnik i nr 147 Leźnica Wielka. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ. 2. Rodzaj, ilości zamawianego asortymentu do poszczególnych odbiorców określa Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung1-Zadanie nr 1–Zakup ryb i przetworów rybnych
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw z zastosowaniem prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, na co Wykonawca wyraża zgodę poprzez podpisanie umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu wartości umowy w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie zamówień na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, np. osiągania wyższych stanów gotowości bojowej, zagrożenia kryzysowego, szkolenia poligonowego, szkolenia rezerw osobowych, likwidacji klęsk żywiołowych lub innych obowiązków nałożonych przez organy władzy państwowej, Wykonawca zobowiązuje się do zwiększenia ilości i częstotliwości dostaw w stosunku do wcześniej złożonych zamówień oraz do zapewnienia dostaw do miejsc wskazanych przez Zamawiającego lub odbiorcę na terenie całego kraju wg cen zawartych w umowie, po otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia o takiej potrzebie.
LosLOT-0002
Titel2-Zadanie nr 2 – Zakup olejów i tłuszczy roślinnych
Interne Kennung2-Zadanie nr 2 – Zakup olejów i tłuszczy roślinnych
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
LosLOT-0003
Titel3-Zadanie nr 3 – Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych
Interne Kennung3-Zadanie nr 3 – Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych
Haupteinstufung (cpv): 15871260 Soßen