624552-2026 - Ergebnis
Polen – Möbel – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do dwóch stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i montaż wyposażenia do dwóch stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do dwóch stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego, w podziale na części: Część nr 1 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej w Collegium Iuridicum Część nr 2 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej przy Placu Staszica 2. Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1A do SWZ. w odniesieniu do części nr 2 stanowi załącznik nr 1B do SWZ. 3. W związku z realizacją niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego uwzględniono wymogi dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami zgodnie z zasadami wynikającymi z postanowień ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1411 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung500989-2026
Interne KennungD/28/2026/A
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniano SWZ oraz na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia oraz za pośrednictwem której odbywa się komunikacja pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314846, zwana dalej platformą zakupową. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: 2.1.na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp (z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy). 2.2. na podstawie art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13.04.2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514), dalej jako ustawa o szczególnych rozwiązaniach (Zamawiający wskazuje, że w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w pkt 2.2 powyżej Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”). 2.3.tj. nie są podmiotami, o których mowa w art.5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1); lub nie będą wykonywać przedmiotu zamówienia z udziałem podmiotów, o których mowa w art. 5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 3. Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 109 ust.1 ustawy. 4. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust.1 ustawy (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5.Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dn. 25.10.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej w Collegium Iuridicum
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do dwóch stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego, część nr 1 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej w Collegium Iuridicum 1. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami – odpowiednio do części, a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonych mebli wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 5. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1).
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej przy Placu Staszica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do dwóch stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego, część nr 2 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej przy Placu Staszica 1. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do SWZ. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami – odpowiednio do części, a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonych mebli wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 5. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1).
Interne KennungCzęść nr 2