See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord - cadru furnizare medicamente
Beschreibung: Acord - cadru pentru furnizarea medicamentelor utilizate la tratamentrul pacientilor Se pot solicita clarificari pana la 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 44170602021200401
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: METOCLOPRAMIDUM- SOL.INJ.5MG/ML
Beschreibung: METOCLOPRAMIDUM- SOL.INJ.5MG/ML, minim 9000 fiole, maxim 36000 fiole
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0002
Titel: METOCLOPRAMIDUM-COMPR.10 MG
Beschreibung: METOCLOPRAMIDUM-COMPR.10 MG, minim 3600, maxim 14400 compr
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: METOCLOPRAMIDUM-SIROP1MG/5ML
Beschreibung: METOCLOPRAMIDUM-SIROP1MG/5ML , minim 240 flacoane, maxim 960 flacoane
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ONDASETRONUM- SOL.INJ.2MG/ML FIOLA 2ML
Beschreibung: ONDASETRONUM- SOL.INJ.2MG/ML FIOLA 2ML, minim 300 fiole, maxim 1200 fiole
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DROTAVERINUM-SOL.INJ.40mg/2ml
Beschreibung: DROTAVERINUM-SOL.INJ.40mg/2ml, minim 10800 fiole, maxim 43200 fiole
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DROTAVERINUM-COMPR.FILM.80 MG
Beschreibung: DROTAVERINUM-COMPR.FILM.80 MG, minim 9000, maxim 36000 ut
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOPERAMIDUM-CAPS.2mg
Beschreibung: LOPERAMIDUM-CAPS.2mg, minim 3600, maxim 14400 ut
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva
Los: LOT-0008
Titel: FURAZOLIDONUM- COMPR.25MG
Beschreibung: FURAZOLIDONUM- COMPR.25MG, minim 2400 ut, maxim 9600 ut
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: FURAZOLIDONUM-COMPR.100MG
Beschreibung: FURAZOLIDONUM-COMPR.100MG, minim 2400, maxim 9600 ut
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: RACECADROTILUM -pulbere orala 30mg
Beschreibung: RACECADROTILUM -pulbere orala 30mg, minim 3000 plicuri, maxim 12000 plicuri
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: RACECADROTILUM -capsule100 mg
Beschreibung: RACECADROTILUM -capsule100 mg, minim 3000, maxim 12000 ut
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: DIOSMECTITA-plic 3G
Beschreibung: DIOSMECTITA-plic 3G, minim 20400 plicuri, maxim 81600 plicuri
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0015
Titel: OMEPRAZOLUM-PULB. PT. SOL. PERF. 40mg
Beschreibung: OMEPRAZOLUM-PULB. PT. SOL. PERF. 40mg, minim 6000, maxim 24000 flacoane
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0016
Titel: OMEPRAZOLUM-capsule gastrorezistente20 MG
Beschreibung: OMEPRAZOLUM-capsule gastrorezistente20 MG, minim 60000, maxim 240000 ut
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: ESOMEPRAZOLUM-GRAN. GASTROR EZ. PT. SUSP. ORALA 10mg
Beschreibung: ESOMEPRAZOLUM-GRAN. GASTROR EZ. PT. SUSP. ORALA 10mg, minim 3600, maxim 14400 plic
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ESOMEPRAZOLUM- COMPR. GASTROR EZ.20mg
Beschreibung: ESOMEPRAZOLUM- COMPR. GASTROR EZ.20mg, minim 3000, maxim 12000 ut
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: PANTOPRAZOLUM- PULB. PT. SOL. INJ..40 MG
Beschreibung: PANTOPRAZOLUM- PULB. PT. SOL. INJ..40 MG, minim 24000, maxim 96000 flacon
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: COMBINATII TIP DICARBOCALM COMPLEX DE AL,CA SI MG-compr
Beschreibung: COMBINATII TIP DICARBOCALM COMPLEX DE AL,CA SI MG, minim 12000, maxim 48000 compr
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: TRIMEBUTINUM-GRAN. PT. SUSP. ORALA24 mg/ 5 ml
Beschreibung: TRIMEBUTINUM-GRAN. PT. SUSP. ORALA24 mg/ 5 ml, minim 1200, maxim 4800 flacoane
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: TRIMEBUTINUM-comprimate filmate 100mg
Beschreibung: TRIMEBUTINUM-comprimate filmate 100mg, minim 12000, maxim 48000
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: INSULINE RAPIDA, SOL. INJ.100 ui/ml - 10ml
Beschreibung: INSULINE RAPIDA, SOL. INJ.100 ui/ml - 10ml, minim 480, maxim 1920 flacoane
Interne Kennung: 23
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0024
Titel: THIAMINUM SOL. INJ.100mg/2ml
Beschreibung: THIAMINUM SOL. INJ.100mg/2ml , minim 21600, maxim 86400 fiole
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0025
Titel: PYRIDOXINUM- SOL. INJ.250mg/ 5ml
Beschreibung: PYRIDOXINUM- SOL. INJ.250mg/ 5ml, minim 21600, maxim 86400
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ACIDUM ASCORBICUM-SOL. INJ.750mg/5ml
Beschreibung: ACIDUM ASCORBICUM-SOL. INJ.750mg/5ml, minim 12000 fiole, maxim 48000 fiole
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ACIDUM ASCORBICUM-SOL. INJ./PERF.100MG/ML
Beschreibung: ACIDUM ASCORBICUM-SOL. INJ./PERF.100MG/ML, minim 21600 fiole, maxim 86400 fiole
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: ACIDUM FOLICUM- compr.film.5mg
Beschreibung: ACIDUM FOLICUM- compr.film.5mg, minim 1440, maxim 5760 ut
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: CYANOCOBALAMINUM-SOL.INJ.50MCG/ML
Beschreibung: CYANOCOBALAMINUM-SOL.INJ.50MCG/ML, minim 300, maxim 1200 ut
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0031
Titel: RETINOLUM- PIC. ORALE, SOL.20 mg/m l
Beschreibung: RETINOLUM- PIC. ORALE, SOL.20 mg/m l, minim 1200, maxim 4800
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FER [II]POLIMALTOZAT
Beschreibung: COMPLEX DE HIDROXID DE FER [II]POLIMALTOZAT PIC. ORALE, SOL.50 MG/ML minim 300, maxim 1200 flacoane
Interne Kennung: 32
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0034
Titel: HEPARINUM- SOL. INJ.5000ui/ml-5ml
Beschreibung: HEPARINUM- SOL. INJ.5000ui/ml-5ml, minim 300, maxim 1200 fiole
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0036
Titel: ENOXAPARINUM SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ 4000 UI (40 mg)/ 0,4 ml
Beschreibung: ENOXAPARINUM SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ 4000 UI (40 mg)/ 0,4 ml, cantitate minima 36000, cantitate max 144000
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: ENOXAPARINUM SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ 6000 UI (60 mg)/ 0,6 ml
Beschreibung: ENOXAPARINUM SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ 6000 UI (60 mg)/ 0,6 ml, minim 36000 seringi, maxim 144000 seringi
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: NADROPARINUM SOL. INJ.3800 ui AFXa/0,4 ml
Beschreibung: NADROPARINUM SOL. INJ.3800 ui AFXa/0,4 ml, minim 18000, maxim 72000 seringi
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: NADROPARINUM SOL. INJ.5700 ui AFXa/0.6 ml
Beschreibung: NADROPARINUM SOL. INJ.5700 ui AFXa/0.6 ml, minim 12000, maxim 48000 seringi
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: CARBAZOCHROMI SALICYLAS
Beschreibung: CARBAZOCHROMI SALICYLAS SOL.INJ./PERF. 1.5MG/5ML minim 4800 fiole, maxim 19200 fiole
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0041
Titel: PHYTOMENADIONUM
Beschreibung: PHYTOMENADIONUM SOL. INJ.10mg/ml, minim 4800 fiole, maxim 19200 fiole
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: ETAMSYLATUM
Beschreibung: ETAMSYLATUM SOL. INJ.250mg/2 ml, minim 4800 fiole, maxim 19200 fiole
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: HYDROXYETHYL-AMIDON
Beschreibung: HYDROXYETHYL-AMIDON SOL.PERF.6%, minim 240, maxim 960 flacoane
Interne Kennung: 43
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0044
Titel: DIGOXINUM
Beschreibung: DIGOXINUM SOL.INJ.0.5 mg/2 ml, minim 600, maxim 2400 fiole
Interne Kennung: 44
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0045
Titel: NITROGLYCERINUMCOMPR.SUBLINGUALE 0.5MG
Beschreibung: NITROGLYCERINUMCOMPR.SUBLINGUALE 0.5MG , minim 1440 cpr, maxim 5760 cpr
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: NITROGLYCERINUM spray sublingual 0.4 mg/doza
Beschreibung: NITROGLYCERINUM spray sublingual 0.4 mg/doza, minim 240 flacoane, maxim 960 flacoane
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0048
Titel: METOPROLOLUM SOL. INJ. I.V./PERF.5 mg/5 m l
Beschreibung: METOPROLOLUM SOL. INJ. I.V./PERF.5 mg/5 m l, cantitate minima 600 fiole, cantitate max 2400 fiole
Interne Kennung: 48
Haupteinstufung (cpv): 33622600 Beta-Adrenorezeptor-Antagonisten (Betablocker)
Los: LOT-0049
Titel: METOPROLOLUM COMPR. ELIB. PREL.100 MG
Beschreibung: METOPROLOLUM COMPR. ELIB. PREL.100 MG, minim 1800, maxim 7200 compr
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: AMIODARONUM CONC.PT.SOL.INJ./PERF.50MG/ML
Beschreibung: AMIODARONUM CONC.PT.SOL.INJ./PERF.50MG/ML, minim 600 fiole, maxim 2400 fiole
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: AMIODARONUM COMPRIMATE 200MG
Beschreibung: AMIODARONUM COMPRIMATE 200MG, minim 720 cpr, maxim 2880 cpr
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: AMLODIPINUM COMPR.10 MG
Beschreibung: AMLODIPINUM COMPR.10 MG, minim 1440 cpr, maxim 5760 cpr
Interne Kennung: 52
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0053
Titel: URAPIDILUM SOL.INJ.25MG/5ML
Beschreibung: URAPIDILUM SOL.INJ.25MG/5ML, cant minima 360 fiole, cant maxima 1440 fiole
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: URAPIDILUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg
Beschreibung: URAPIDILUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg, cantitate minima 360 fiole, cantitate maxima 1440 fiole
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: FUROSEMIDUM COMPR.40mg
Beschreibung: FUROSEMIDUM COMPR.40mg, cantitate minima 1440 compr, cantitate maxima 5760
Interne Kennung: 55
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0056
Titel: FUROSEMIDUM SOL.INJ.10mg/ml
Beschreibung: FUROSEMIDUM SOL.INJ.10mg/ml, cantitate minima 6000 fiole, cantitate maxima 24000 fiole
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: ENALAPRILUM SOL.INJ./PERF.1.25mg/ml
Beschreibung: ENALAPRILUM SOL.INJ./PERF.1.25mg/ml , cantitate minima 900 fiole, cantitate maxima 3600fiole
Interne Kennung: 57
Haupteinstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0058
Titel: CAPTOPRILUM, COMPR.25 MG
Beschreibung: CAPTOPRILUM, COMPR.25 MG, cantitate minima 720 compr, cantitate maxima 2880 compr
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: DOBUTAMINUM CONC. PT. SOL. PERF..250mg/20ml
Beschreibung: DOBUTAMINUM CONC. PT. SOL. PERF..250mg/20ml, cantitate minima 240 flacoane, cantitate maxima 960 flacoane
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: DOPAMINUM CONC. PT. SOL. PERF.5 mg/ml
Beschreibung: DOPAMINUM CONC. PT. SOL. PERF.5 mg/ml, cantitate minima 240 fiole, cantitate maxima 960 fiole
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0063
Titel: SPIRONOLACTONUM COMPR.FILM. 25MG
Beschreibung: SPIRONOLACTONUM COMPR.FILM. 25MG, cantitate min 4800, cantitate max 19200
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: ACENOCUMAROLUM 2 mg
Beschreibung: ACENOCUMAROLUM 2 mg, cantitate min 720 compr, cantitate max 2880 compr
Interne Kennung: 64
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0066
Titel: NEBIVOLOLUM 5mg
Beschreibung: NEBIVOLOLUM 5mg, cantitate min 1200 compr, cantitate max 4800 compr
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 16mg
Beschreibung: CANDESARTANUM CILEXETIL 16mg, cantitate min 1200, cantitate max 4800
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: BISACODILUM 5mg
Beschreibung: BISACODILUM 5mg, cantitate min 3600 dj, cantitate max 14400 dj
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: PERINDOPRILUM 5mg
Beschreibung: PERINDOPRILUM 5mg, cant minima 3000compr, cantitate max 12000 compr
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: PERINDOPRILUM 10mg
Beschreibung: PERINDOPRILUM 10mg, cantitate min 3000, cantitate max 12000
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: INDAPAMIDUM 1.5mg
Beschreibung: INDAPAMIDUM 1.5mg, cantitate min 6000 compr, cantitate max 24000 compr
Interne Kennung: 71
Haupteinstufung (cpv): 33622200 Antihypertonika
Los: LOT-0072
Titel: DICLOFENACUM SOL.INJ.PERF. 25MG/ML
Beschreibung: DICLOFENACUM SOL.INJ.PERF. 25MG/ML, cantitate min 600 fiole, cantitate max 2400 fiole
Interne Kennung: 72
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0073
Titel: DICLOFENACUM COMPR. FILM. GASTROR EZ.50MG
Beschreibung: DICLOFENACUM COMPR. FILM. GASTROR EZ.50MG,cantitate min 18000 compr, cantitate max 72000 compr
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: IBUPROFENUM SUSP. ORALA 100 mg/5 ml
Beschreibung: IBUPROFENUM SUSP. ORALA 100 mg/5 ml, cantitate min 2400, cantitate max 9600
Interne Kennung: 74
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0075
Titel: IBUPROFENUM COMPRIMATE FILMATE 400MG
Beschreibung: IBUPROFENUM COMPRIMATE FILMATE 400MG, cantitate min 6000 compr, cantitate max 24000 compr
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: COMBINATII TIP ALGIFEN [METAMIZOLUM,PITOFENONA,FENPRIPAMIDA,APA DIST,LA 5 ML]
Beschreibung: COMBINATII TIP ALGIFEN [METAMIZOLUM,PITOFENONA,FENPRIPAMIDA,APA DIST,LA 5 ML], cantitate min 600 fiole, cantitate max 2400 fiole
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM SOL.INJ.1G/2ML
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRIUM SOL.INJ.1G/2ML cantitate min 15000 fiole, cantitate max 60000 fiole
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM COMPRIMATE 500MG
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRIUM COMPRIMATE 500MG, cantitate min 24000, cantitate max 96000
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM SUPOZITOARE 300MG
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRIUM SUPOZITOARE 300MG, cantitate minima 600 supozitoare, cantitate max 2400 supozitoare
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM SOLUTIE PICATURI ORALE 500 MG/ML
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRIUM SOLUTIE PICATURI ORALE 500 MG/ML , cantitate minima 600 flacoane, cantitate max 2400 flacoane
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: PARACETAMOLUM COMPR.500 MG
Beschreibung: PARACETAMOLUM COMPR.500 MG, cantitate minima 60000 compr, cantitate max 240000 compr
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: PARACETAMOLUM SUPOZ. 125MG
Beschreibung: PARACETAMOLUM SUPOZ. 125MG, cantitate min 1200 supoz, cantitate max 4800 supoz
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: PARACETAMOLUM SOL.ORALA.120MG/ML
Beschreibung: PARACETAMOLUM SOL.ORALA.120MG/ML , cantitate min 2400 flacoane, cantitate max 9600 flacoane
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: PARACETAMOLUM SOL.PERF.10MG/ML-100ML
Beschreibung: PARACETAMOLUM SOL.PERF.10MG/ML-100ML cantitate minima 6000 flacoane, cantitate maxima 24000 flacoane
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: KETOPROFENUM
Beschreibung: KETOPROFENUM, SOL. INJ.100 mg/2 ml, cantitate min 1800 fiole, cantitate max 7200 fiole
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: SUXAMETHONII CHLORIDUM
Beschreibung: SUXAMETHONII CHLORIDUM, sol.inj.0.1G/0.5ML , cantitate min 300 fiole, cantitate max 1200 fiole
Interne Kennung: 86
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0087
Titel: DEXAMETHASONUM SOL.INJ. 4MG/ML
Beschreibung: DEXAMETHASONUM SOL.INJ. 4MG/ML, cantitate minima 60000, cantitatea max 240000 fiole
Interne Kennung: 87
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0088
Titel: DEXAMETHASONUM,COMPR.4MG
Beschreibung: DEXAMETHASONUM,COMPR.4MG , cantitate minima 6000, cantitate max 24000 compr
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: HYDROCORTISONUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. / PERF.100mg
Beschreibung: HYDROCORTISONUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. / PERF.100mg, cantitate minima 12000 flacoane, cantitate max 48000 flacoane
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: HYDROCORTISONUM SOL.INJ.19.6 mg/ 5 ml
Beschreibung: HYDROCORTISONUM SOL.INJ.19.6 mg/ 5 ml, cantitate minima 12000 fiole, cantitate max 48000 fiole
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: PREDNISONUM
Beschreibung: PREDNISONUM, COMPR.5mg, cantitate minima 3600 compr, cantitate max 14400 compr
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: METHYLPREDNISOLUNUM PULB.+SOLV. PT.SOL.INJ/PERF 125MG
Beschreibung: METHYLPREDNISOLUNUM PULB.+SOLV. PT.SOL.INJ/PERF 125MG, cantitate min 120 flacoane, cantitate max 480 flacoane
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: METHYLPREDNISOLUNUM PULB.+SOLV. PT.SOL.INJ/PERF 500MG
Beschreibung: METHYLPREDNISOLUNUM PULB.+SOLV. PT.SOL.INJ/PERF 500MG, cantitate minima 120 flacoane, cantitate max 480flacoane
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: NYSTATINUM
Beschreibung: NYSTATINUM, COMPR. FILMATE 5000000UI, cantitate min 9000, cant max 36000 compr
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0096
Titel: METRONIDAZOLUM SOL. PERF.5 MG/ML 100ML
Beschreibung: METRONIDAZOLUM SOL. PERF.5 MG/ML 100ML, cantitate minima 600, cantitate max 2400 flacoane
Interne Kennung: 96
Haupteinstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0097
Titel: FLUCONAZOLUM SOL. PERF.2mg/ml 100ml
Beschreibung: FLUCONAZOLUM SOL. PERF.2mg/ml 100ml, cantitate min 600 flacoane, cantitate max 2400 flacoane
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: FLUCONAZOLUM
Beschreibung: FLUCONAZOLUM, capsule 50mg, cantitate minima 1200 cps, cantitate maxima 4800 cps
Interne Kennung: 98
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0099
Titel: FLUCONAZOLUM CAPSULE 150MG
Beschreibung: FLUCONAZOLUM CAPSULE 150MG, cantitate minima 1200 cps, cantitate maxima 4800 cps
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: CASPOFUNGINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 50MG
Beschreibung: CASPOFUNGINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 50MG, cantitate minima 60 flacoane, cantitate max 240 flacoane
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: CASPOFUNGINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 70MG
Beschreibung: CASPOFUNGINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 70MG, cantitate minima 60 flacoane, cantitate maxima 240 flacoane
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: ACICLOVIRUM COMPR.FILM.200 MG
Beschreibung: ACICLOVIRUM COMPR.FILM.200 MG, cantitate minima 4800 compr, cantitate max 19200 compr
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: ACICLOVIRUM COMPR FILMATE 400MG
Beschreibung: ACICLOVIRUM COMPRIMATE FILMATE 400MG, cantitate minima 2400, cantitate maxima 9600 compr
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: ACICLOVIRUM PULB.PT.SOL.PERF.250 MG
Beschreibung: ACICLOVIRUM PULB.PT.SOL.PERF.250 MG, cantitate minima 900fiole, cantitate maxima 3600 fiole
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: ACICLOVIRUM CREMA 5% - 15G
Beschreibung: ACICLOVIRUM CREMA 5% - 15G, cantitate minima 600 tuburi, cant maxima 2400 tuburi
Interne Kennung: 105
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0106
Titel: OSELTAMIVIRUM CAPSULA 30MG
Beschreibung: OSELTAMIVIRUM CAPSULA 30MG, cantitate minima 2400, cantitate maxima 9600 cps
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: OSELTAMIVIRUM CAPSULA 75 MG
Beschreibung: OSELTAMIVIRUM CAPSULA 75 MG, cantitate minima 2400, cant minima 9600 cps
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0109
Titel: HALOPERIDOLUM
Beschreibung: HALOPERIDOLUM SOL. ORALA2mg/ml, cant minima 600, cantitate max 2400 flacoane
Interne Kennung: 109
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Los: LOT-0110
Titel: AMINOPHYLLINUM
Beschreibung: AMINOPHYLLINUM SOL.INJ.24MG/ML, cantitate minima 600, cant maxima 2400 fiole
Interne Kennung: 110
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0111
Titel: EPINEPHRINUM
Beschreibung: EPINEPHRINUM SOL.INJ.1MG/ML , cant minima 3600, cant maxima 14400 fiole
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: ATROPINUM
Beschreibung: ATROPINUM SOL.INJ.1MG/ML , cant minima 600, cant maxima 2400 fiole
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: NORADRENALINE TARTRATE
Beschreibung: NORADRENALINE TARTRATE CONC.PT.SOL.PERF 2MG/ ML, cant minima 900, cant maxima 3600 fiole
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0115
Titel: MIDAZOLANUM
Beschreibung: MIDAZOLANUM SOL.INJ./PERF. 5MG/ML, cant minima 1800, cant maxima 7200 fiole
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: LIDOCAINUM
Beschreibung: LIDOCAINUM SOL. INJ.10MG/ML - 10ml, cant min 240, cant maxima 960 fiole
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: PROPOFOLUM
Beschreibung: PROPOFOLUM EMULSIE PERF./INJ.10MG/ML FL 20 ML , cantitate minima 600, cantitate maxima 2400 fiole
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0119
Titel: THIOPENTALUM
Beschreibung: THIOPENTALUM pulb.pt.sol.inj.1 g, cant minima 240, cant maxima 960 fiole
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: FENTANYLUM
Beschreibung: FENTANYLUM sol.inj.0.05mg/ml 10 ML, cant minima 1200, cant max 4800 fiole
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Combinatii tip ACTOVEGINExtract deproteinizat din sange de vitel corespunzator unei mase uscate de 40 mg
Beschreibung: Combinatii tip ACTOVEGINExtract deproteinizat din sange de vitel corespunzator unei mase uscate de 40 mg, SOL.INJ.200 MG/5ML, cant minima 1200, cantitate max 4800 fiole
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Combinatii tip ACTOVEGINExtract deproteinizat din sange de vitel corespunzator unei mase uscate de 40 mg drajeuri
Beschreibung: Combinatii tip ACTOVEGINExtract deproteinizat din sange de vitel corespunzator unei mase uscate de 40 mg, DRAJEURI.200MG, cant minima 600, cant maxima 2400 drajeuri
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: HIDROLIZAT DIN CREIER DE PROTEINA PORCINA
Beschreibung: HIDROLIZAT DIN CREIER DE PROTEINA PORCINA SOL. INJ./CONC . PT. SOL. PERF.215,2 mg /ml 10ML, cant minima 600, cant max 2400 fiole
Interne Kennung: 123
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0124
Titel: ATRACURIUM
Beschreibung: ATRACURIUM SOL.INJ.50MG/ 5ML, cantitate minima 300 fiole, cant max 1200 fiole
Interne Kennung: 124
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0125
Titel: MORPHYNUM
Beschreibung: MORPHYNUM sol.inj.20mg/ml , cant minima 600, cant maxima 2400 fiole
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: TRAMADOLUM sol.inj.100MG/2ML
Beschreibung: TRAMADOLUM sol.inj.100MG/2ML, cant minima 600, cant maxima 2400 fiole
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: TRAMADOLUM CAPS.50MG
Beschreibung: TRAMADOLUM CAPS.50MG, cant minima 1200 cps, cantitate max 4800 cps
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: PHENYTOINUM
Beschreibung: PHENYTOINUM sol.inj.250MG/5ML, cant minima 120, cant maxima 480 fiole
Interne Kennung: 128
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0129
Titel: DIAZEPAMUM COMPR.10mg
Beschreibung: DIAZEPAMUM COMPR.10mg, cant minima 3600, cant minima 14400 compr
Interne Kennung: 129
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0130
Titel: DIAZEPAMUMsolutie rectala10mg/2.5 ml
Beschreibung: DIAZEPAMUMsolutie rectala10mg/2.5 ml , cant minima 300, cant maxima 1200 flacoane
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: DIAZEPAMUM SOL.INJ.10MG/2ML
Beschreibung: DIAZEPAMUM SOL.INJ.10MG/2ML, cant minima 900, cant maxima 3600 fiole
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: LORAZEPA MUM
Beschreibung: LORAZEPA MUM COMPR.1MG, cantitate minima3600, cantitate maxima 14400
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: PHENOBARBITALUM
Beschreibung: PHENOBARBITALUM SOL.INJ.100mg/ml - 2ML, cantitate minima 600, cantitate max 2400
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: CODEINUM
Beschreibung: CODEINUM COMPR.15 MG, cantitate minima 36000, cantitate max 144000
Interne Kennung: 134
Haupteinstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0135
Titel: BROMHEXINUM
Beschreibung: BROMHEXINUM, COMPR.12 MG, cantitate minima 36000, cantitate maxima 144000compr
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: ERDOSTEINUM
Beschreibung: ERDOSTEINUM capsule 300mg, cantitate minima 12000, cantitate maxima 48000 cps
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: ACETYLCISTEINUM
Beschreibung: ACETYLCISTEINUM, SOL. INJ. / INHAL. NEBULIZ. / INSTILATI E ENDOTRA HEOBRON .300MG/3ML, cantitate minima 600, cantitate maxima 2400
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0139
Titel: ACETYLCISTEINUM 200mg
Beschreibung: ACETYLCISTEINUM, caps 200mg, cantitate minima 6000 cps, cantitate max 24000 cps
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0141
Titel: COMBINATII TIP KOFLET
Beschreibung: COMBINATII TIP KOFLET SIROP - 100ml, cantitate minima 600, cantitate max 2400 flacoane
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: MONTELU KASTUM COMPR.MAST.4MG
Beschreibung: MONTELU KASTUM COMPR.MAST.4MG, cantitate min 1200, cantitate max 4800
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: MONTELU KASTUM 10mg
Beschreibung: MONTELU KASTUM COMPR.10MG, minim 1200, maxim 4800 compr
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: DESLORATADINUM 5mg
Beschreibung: DESLORATADINUM compr.film.5mg, cantitate minima 3600, cantitate max 14400
Interne Kennung: 144
Haupteinstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0145
Titel: DESLORATADINUM sol orala
Beschreibung: DESLORATADINUM SOL.ORALA 0.5MG/ML , cantitate minima 420, cantitate max 1680
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: CETIRIZINUM
Beschreibung: CETIRIZINUM , PICATURI ORALE SOL.10MG/ML , cant minima 120, cant max 480
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: CLORHIDRAT DE BENZIDAMINA
Beschreibung: CLORHIDRAT DE BENZIDAMINA, SPRAY 1,5MG/ML, cant minima 420, cant max 1680,
Interne Kennung: 147
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0148
Titel: TIOTROPIUM
Beschreibung: TIOTROPIUM PULB.DE INHALAT CAPS. 10MICROGRAME, cantitate minima 60, cantitate maxima 240 flacoane
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: SALBUTAMOLUM SUSP. INHAL. PRESURIZ ATA 100 UG/DOZA
Beschreibung: SALBUTAMOLUM SUSP. INHAL. PRESURIZ ATA 100 UG/DOZA, cantitate min 1200, cantitate max 4800
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: SALBUTAMOLUM SOL.DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR5MG/ML 10 ML
Beschreibung: SALBUTAMOLUM SOL.DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR5MG/ML 10 ML, cantitate min 300, cantitate max 1200 flacon
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0152
Titel: BUDESONIDUM
Beschreibung: BUDESONIDUM PULB. INHAL.400MCG/DOZA, cantitate minima 120, cantitate max 480 flacoane
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0155
Titel: BECLOMET ASONUM
Beschreibung: BECLOMET ASONUM, SOL. DE INHALAT PRESURIZ ATA 250 mcg/ doza, cantitate minima 300, cantitate maxima 1200 flacoane
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: COMBINATII TIOTROPINUM+OLODATEROLUM
Beschreibung: COMBINATII TIOTROPINUM+OLODATEROLUM SOL.DE INHAL.2,5 microgra me/2,5 micrograme, cantitate min 300, cantitate max 1200 flacoane
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: COMBINATII BECLOMETASONUM+FORMOTEROLUM
Beschreibung: COMBINATII BECLOMETASONUM+FORMOTEROLUM SOL.DE INHALAT PRESURIZATA100/6 MCG FL 180 DOZE, cantitate minima 300, cantitate max 1200
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM PULB. UNIDOZA DE INHALATL.50mcg/250mcg
Beschreibung: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM PULB. UNIDOZA DE INHALATL.50mcg/250mcg, cantitate minima 600, cantitate max 2400
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM PULB. UNIDOZA DE INHALAT.50mcg/500mcg
Beschreibung: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM,PULB. UNIDOZA DE INHALAT.50mcg/500mcg, cantitate minima 600, cantitate max 2400
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM)
Beschreibung: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) PULBERE. DE INHALAT PRESURIZ ATA 160/4,5mcg, cant minima 600, cant maxima 2400 flacoane
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) PULBERE DE INHALAT PRESURIZ ATA. 320/9mcg
Beschreibung: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) PULBERE DE INHALAT PRESURIZ ATA. 320/9mcg, cantitate minima 600, cantitate max 2400
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: IPRATROPIII BROMIDUM/SALBUTAMOLUM
Beschreibung: IPRATROPIII BROMIDUM/SALBUTAMOLUM, SOL.DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR0.5MG/2.5MG, cantitate minima 3000, cantitate max 12000 fiole
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: COMBINATII TIP ASPATOFORT
Beschreibung: COMBINATII TIP ASPATOFORT SOL.INJ.fiola 10 ML, cantitate minima18000, cantitate max 72000
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: PHYLLANTHINE, EXTRACT DE ARMURARIU, COLINA
Beschreibung: PHYLLANTHINE, EXTRACT DE ARMURARIU, COLINACOMPRIMATE - 225phyllanthine, 150 armurariu, 60 colina, cantitate minima 30000, cantitate max 120000 compr
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: EXTRACT DE ARMURARIU, COLINA
Beschreibung: EXTRACT DE ARMURARIU, COLINA SIROP 150ML, cantitate minima 600, cantitate maxima 2400 flacoane
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0167
Titel: SILIBINUM
Beschreibung: comprimate 35mg, MIN 90000 CPR - MAX 360000 CPR
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: COMBINATII TIP ARGININA SORBITOL SOL.PERF.FL 250 ML
Beschreibung: SOL.PERF.FL 250 ML, minim 900, maxim 3600 flacoane
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: COMBINATII TIP ARGININA SORBITOL SOL.PERF.FL.500 ML
Beschreibung: SOL.PERF.FL.500 ML, MIN 2400 FLAC - MAX 9600 FLAC
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: COMBINATII TIP AMINOSTERIL
Beschreibung: FLACON SOL.PERF.8% 500 ML, MIN 1500 FLAC - MAX 6000FLAC
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: COMBINATII TIP AMINOVEN
Beschreibung: FLACON SOL.PERF.10% 500ml, MON 60 FLAC - MAX 240 FLAC
Interne Kennung: 171
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0172
Titel: COMBINATII TIP KABIVEN saci1920 ml
Beschreibung: saci1920 ml, MIN 60 BUC - MAX 240 BUC
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: COMBINATII TIP KABIVEN saci1440 ml
Beschreibung: saci1440 ml, MIN 60 BUC - MAX 240 BUC
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: ALBUMINUM HUMANUM SOL.PERF.200G/LITRU FL A 50 ML
Beschreibung: SOL.PERF.200G/LITRU FL A 50 ML, MIN 1500 FLAC - MAX 6000 FLAC
Interne Kennung: 174
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0175
Titel: ALBUMINUM HUMANUM SOL.PERF.200G/LITRU FL A100 ML
Beschreibung: SOL.PERF.200G/LITRU FL A100 ML, MIN 300 FLAC - MAX 1200 FLAC
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: MANITOLLUM SOL. PERF.200G/L 250ML
Beschreibung: SOL. PERF.200G/L 250ML, MIN 600 FLAC - MAX 2400 FLAC
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: MANITOLLUM SOL.PERF.150MG/ML- 250 ML
Beschreibung: SOL.PERF.150MG/ML- 250 ML, MIN 480 FLAC -MAX 1920 FLAC
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: COMBINATII SOL.RINGER
Beschreibung: sol.perf.500ml, MIN 5000 FLAC - MAX 20000 FLAC
Interne Kennung: 178
Haupteinstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
Los: LOT-0179
Titel: SODIUM DICARBONICUM
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF.8.4%-100ML, MIN 600 FLAC - MAX 2400 FLAC
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: KALII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF.74.56 mg /ml - 100ML
Beschreibung: KALII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF.74.56 mg /ml - 100ML, cantitate minima 1200, cantitatea maxima 4800
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: NATRII CHLORIDUM SOL. PERF.0.9% 500 ML
Beschreibung: NATRII CHLORIDUM SOL. PERF.0.9% 500 ML, cantitate minima 36000, cantitate max 144000 flacoane
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: NATRII CHLORIDUM SOL. PERF.0.9% 100 ML
Beschreibung: NATRII CHLORIDUM SOL. PERF.0.9% 100 ML, cantitate minima 15000, cantitate maxima 60000
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: NATRII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF.5,85% 100 ML
Beschreibung: NATRII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF.5,85% 100 ML, cantitate minima 1200, cantitate maxima 4800
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: NATRII CHLORIDUM SOL.PERF. 9MG/ML -250ML
Beschreibung: NATRII CHLORIDUM SOL.PERF. 9MG/ML -250ML, cantitate minima 24000, cantitate max 96000
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: APA pentru preparate injectabile
Beschreibung: APA pentru preparate injectabile SOLV.PT.UZ PARENTAL 500ML, cantitate minima 12000, cantitate max 48000
Interne Kennung: 185
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0186
Titel: CALCII GLUCONAS
Beschreibung: CALCII GLUCONAS, SOL. INJ.94MG/ML FIOLA A 10 ML, cantitate minima 1200, cantitate maxima 4800
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: GLUCOSUM SOL. PERF.20% - 500ml
Beschreibung: GLUCOSUM SOL. PERF.20% - 500ml, cantitate minima 600, cantitate maxima 2400
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: GLUCOSUM SOL. PERF.5% -250ML
Beschreibung: GLUCOSUM, SOL. PERF.5% -250ML, cantitate minima 12000, cantitate maxima 48000
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: GLUCOSUM SOL. PERF.5% 500 ML
Beschreibung: GLUCOSUM SOL. PERF.5% 500 ML, cantitate minima 24000 flacoane, cantitate max 96000 flacoane
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: GLUCOSUM SOL.PERF. 10% 500ML
Beschreibung: GLUCOSUM SOL.PERF. 10% 500ML, cantitate minima 6000, cantitate maxima 24000
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: GLUCOSUM SOL.INJ./PERF.3.3G/10ML
Beschreibung: GLUCOSUM SOL.INJ./PERF.3.3G/10ML, cantitate minima 300, cantitate maxima 1200
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: GELATINUM
Beschreibung: GELATINUM SOL. PERF. 4 g/100 m l, cantitate minima 240, cantitate maxima 960
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: KETAMINUM
Beschreibung: KETAMINUM, SOL. INJ.50MG/10ML. , cantitate minima 120, cantitate maxima 480 fiole
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: ROCURONIUM BROMIDE
Beschreibung: ROCURONIUM BROMIDE SOL.INJ. 10MG/ML FIOLA 10 ML, cantitate minima 300, cantitate maxima 1200
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: LEVOFLOXACINUM 500mg
Beschreibung: LEVOFLOXACINUM, COMPR. FILM.500mg, cantitate minima 35000 compr, cantitate maxima 140000 compr
Interne Kennung: 195
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0196
Titel: LEVOFLOXACINUM SOL.PERF.5MG/ML FL A 100 ML
Beschreibung: SOL.PERF.5MG/ML FL A 100 ML, min 1200 flac - max 4800 flac
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: BENZYLPENICILLINUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ/ PERF.1 MILION UI, min 9000 flac - max 36000 flac
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: BENZATHI NI BENZYLPE NICILLINUM
Beschreibung: PULB. PT. SUSP. INJ.1200000 UI, min 1200 flac- max 4800 flac
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: AMPICILINUM CAPS.500 MG
Beschreibung: CAPS.500 MG, min 1200 flac - max 4800 flac
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: AMPICILINUM PULBERE PENTRU SOL.INJ.500MG
Beschreibung: PULBERE PENTRU SOL.INJ.500MG, min 2400 flac - max 9600 flac
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: AMPICILINUM PULBERE PENTRU SOL.INJ.1G
Beschreibung: PULBERE PENTRU SOL.INJ.1G, min 2400 flac -max 9600 flac
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: AMOXICLLINUM
Beschreibung: CAPS.500 MG, MIN 1200 CPS - MAX 4800 CPS
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: AMOXICILLI NUM + ACIDUM CLAVULANI CUM
Beschreibung: COMPRIMATE FILMATE 875MG/125MG, MIN 3600 CPR - MAX 14400 CPR
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: DOXYCICLINUM
Beschreibung: CAPS.100 MG, MIN 600 CPS - MAX 2400 CPS
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: OXACILINUM CAPS.500 MG
Beschreibung: CAPS.500 MG, MIN 600 CPS - MAX 2400 CPS
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: OXACILLINUM PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1g
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1g, MIN 900 FLAC - MAX 3600 FLAC
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: CEFTAZIDIMUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ/ PERF.1G, MIN 3600 FLAC - MAX 14400 FLAC
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: CEFUROXIMUM COMPR.FILM.500 MG
Beschreibung: COMPR.FILM.500 MG, MIN 6000 CPR - MAX 24000 CPR
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: CEFUROXIMUM COMPR.FILM.250 MG
Beschreibung: COMPR.FILM.250 MG, MIN 3000 CPR - MAX 12000 CPR
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0211
Titel: COMBINATII [CEFOPERAZONUM+SULBACTANUM]
Beschreibung: COMBINATII [CEFOPERAZONUM+SULBACTANUM], PUL.PT.SOL.INJ./PERF.1000MG/1000MG, cantitate minima 3600 , cantitate max 14400 flacoane
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: CLARITHROMYCINUM COMPR. FILM 500mg
Beschreibung: COMPR. FILM500mg, MIN 6000CPR - MAX 24000 CPR
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: CLARITHROMYCINUM GRANULE PENTRU SUSPENSIE ORALA 125MG/5ML 100ml
Beschreibung: GRANULE PENTRU SUSPENSIE ORALA 125MG/5ML 100ml, MIN 300 FLAC - MAX 1200 FLAC
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: AZITHROMYCINUM COMPR. FILM500mg
Beschreibung: COMPR. FILM500mg, MIN 3000 CPR - MAX 12000 CPR
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: AZITHROMYCINUM PULB. PT. SOL. PERF. 500mg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 500mg, MIN 300 FLAC MAX 1200 FLAC
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: CLINDAMYCINUM
Beschreibung: CAPS. 600 MG, MIN 600 CPS - MAX 2400 CPS
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0219
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM SUSP. ORALA 25MG/ML+5MG/ML
Beschreibung: SUSP. ORALA 25MG/ML+5MG/ML, MIN 120 FLAC - MAX 480 FLAC
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM+ TRIMETHOPRIMUM COMPRIMATE 400MG/80MG
Beschreibung: COMPRIMATE 400MG/80MG, MIN 24000CPR- MAX 96000 CPR
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: PHENOXYMETHYLPENICILLINUM SUSPENSIE ORALA 400.000/5ML
Beschreibung: SUSPENSIE ORALA 400.000/5ML, MIN 60 FLAC - MAX 240 FLAC
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0223
Titel: MOXIFLOXCINUM
Beschreibung: COMPR.FILM.400 MG, MIN 2000 CPR - MAX 8000 CPR
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: CIPROFLOXACINUM 500 MG
Beschreibung: cp 500 mg, MIN 12000 CPR - MAX 48000 CPR
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: AMIKACINUM
Beschreibung: SOL.INJ. 500MG/2ML, MIN 2000 FLAC - MAX 8000 FLAC
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: GENTAMICINUM SOL.INJ. 40MG/ML - 1ML
Beschreibung: SOL.INJ. 40MG/ML - 1ML, MIN 24000 FL - MAX 96000 FL
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: GENTAMICINUM SOL.INJ. 80MG/2ML
Beschreibung: SOL.INJ. 80MG/2ML, MIN 24000 FL - MAX 96000 FL
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: COMBINATII (CEFTAZIDIMA / AVIBACTAM)
Beschreibung: PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF 2G/0.5G, MIN 120 FLAC - MAX 480 FLAC
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: COMBINATII (CEFTALOZAN/ TAZOBACTAMUM )
Beschreibung: PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF 1G/0.5G, MIN 120 FLAC - MAX 480 FLAC
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: AMOXICILLI NUM + ACIDUM CLAVULANICUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF.1000 mg/ 200 mg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ./PERF.1000 mg/ 200 mg, MIN 9000 FLAC - MAX 36000 FLAC
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: AMPICILLINUM+ SULBACTAM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ./PERF.1000 mg/ 500 mg, MIN 18000 FLAC - MAX 72000 FLAC
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: CEFEPIMUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 1G, MIN 1200 FLAC - MAX 4800 FLAC
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0234
Titel: CEFTRIAXONUM PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 1G
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 1G, MIN 60000 FLAC - MAX 24000 FLAC
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: CEFTRIAXONUM, PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2G
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2G, MIN 3000 FLAC MAX 12000 FLAC
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: CEFUROXIMUM PULB. PT. SUSP. (I.M) / SOL. INJ. (I.M.,I.V.)1.5G
Beschreibung: PULB. PT. SUSP. (I.M) / SOL. INJ. (I.M.,I.V.)1.5G, MIN1200 FLAC - MAX 4800 FLAC
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: CIPROFLOXACINUM
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/10 ml, M N 600 FL - MAX 2400 FL
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: CLINDAMYCINUM SOL. INJ. / PERF. 150MG/ML
Beschreibung: SOL. INJ. / PERF. 150MG/ML, MIN 600 FL -MAX 2400 FL
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: COLISTINUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1.000.000UI, MIM 2400 FLAC - MAX 9600 FLAC
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: ERTAPENEMUM
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G, MIN 300 FLAC - MAX 1200 FLAC
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: MEROPENEMUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1000MG, MIN 60000 FLAC - MAX 240000 FLAC
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: MEROPENEMUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 500MG
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 500MG, MIN 1200 FLAC - MAX 4800 FLAC
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: IMIPENEMUM+CILASTATINUM
Beschreibung: IMIPENEMUM+CILASTATINUM PULB. PT. SOL. PERF.500MG/500MG, cant min 1200-cant max 4800
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: IMIPENEMUM + CILASTATINUM + RELEBACTAMUM
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF.500 mg/500 mg/250 mg, cant min 120, cant max 480
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: LINEZOLIDUM COMPR.FILM. 600MG
Beschreibung: LINEZOLIDUM COMPR.FILM. 600MG, cant min 6000, cant max 24000
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: LINEZOLIDUM SOL. PERF.2mg/ml
Beschreibung: LINEZOLIDUM SOL. PERF.2mg/ml, minim 1500, maxim 6000 flacoane
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: PIPERACILLINUM+TAZOBACTANUM PULB. PT. SOL. PERF.4 g/0.5 g
Beschreibung: PIPERACILLINUM+TAZOBACTANUM PULB. PT. SOL. PERF.4 g/0.5 g, cant. min 2400, cant max 9600
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: PIPERACILLINUM+TAZOBACTANUM PULB. PT. SOL. PERF.2 g/0.25 g
Beschreibung: PIPERACILLINUM+TAZOBACTANUM PULB. PT. SOL. PERF.2 g/0.25 g, cant min 1200, cant max 4800
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0250
Titel: VANCOMYCINUM ULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1000MG
Beschreibung: VANCOMYCINUM ULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1000MG, cant min 9000, cant max 36000
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: CEFTAROLINUM FOSMIL
Beschreibung: CEFTAROLINUM FOSMIL PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.600MG, cant minima 60, cant maxima 240
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: TEICOPLANINUM
Beschreibung: TEICOPLANINUM LIOF. + SOLV. PT. SOL. INJ. 400MG, cant min 60, cant max 240
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: MOXIFLOXACINUM
Beschreibung: MOXIFLOXACINUM SOL.PERF., cant min 900, cant max 3600
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: RIFAXIMINUM
Beschreibung: RIFAXIMINUM COMPR.FILM.200MG, cant min 6000, cant max 24000
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: TIGECYCLINUM
Beschreibung: TIGECYCLINUM, PULB. PT. SOL. PERF. 50MG, cant min 900, cant max 3600
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: FIDAXOMICINUM
Beschreibung: FIDAXOMICINUM, COMPR.FILM.200MG, cant min 48, cant max 192
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: FOSFOMYCINUM
Beschreibung: FOSFOMYCINUM GRAN. PT. SOL. ORALA 3G/PLIC, cant min 48, cant max 192
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: ALBENDAZOLUM COMPR.FILM.200MG
Beschreibung: ALBENDAZOLUM COMPR.FILM.200MG, cant min 600, cant max 2400
Interne Kennung: 258
Haupteinstufung (cpv): 33691200 Anthelmintika
Los: LOT-0259
Titel: ALBENDAZOLUM SUSP. ORALA 400 mg/10 ml
Beschreibung: ALBENDAZOLUM SUSP. ORALA 400 mg/10 ml, cant min 240, cant max 960
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: FAVIPIRAVIRUM
Beschreibung: FAVIPIRAVIRUM COMPR.FILM 200MG, cant min 35000, cant max 140000
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0268
Titel: ANAKINRA
Beschreibung: ANAKINRA SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPL UTA 150MG/ML, cant min 20000, cant max 80000
Interne Kennung: 268
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0269
Titel: BARICITINIBUM COMPR.FILM.4MG
Beschreibung: BARICITINIBUM COMPR.FILM.4MG, cant min 1200, cant max 4800
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: FONDAPARINUX SODIUM
Beschreibung: FONDAPARINUX SODIUM SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ 2,5 mg/0,5 ml cant min 3000 cant max 12000
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: APIXABANUM
Beschreibung: APIXABANUM COMPR.FILM. 2.5MG, cant min 24000, cant max 27300
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: BIFIDOBACTERIUM LONGUM, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS, FRUCTOOLIGOZAHARIDE
Beschreibung: BIFIDOBACTERIUM LONGUM, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS, FRUCTOOLIGOZAHARIDE,Bifidobacterium animalis lactis, Lactobacillus rhamnosus - 1.5 miliarde UFC - cps Fructooligozaharide (FOS) - 45 mg, cant min 48000, max 192000
Interne Kennung: 272
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0273
Titel: BIFIDOBACTERIUM ANIMALIS LACTIS,BIFIDOBACTERIUM LONGUM, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS, FRUCTOOLIGOZAHARIDE, ACID ASCORBIC
Beschreibung: BIFIDOBACTERIUM ANIMALIS LACTIS,BIFIDOBACTERIUM LONGUM, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS, FRUCTOOLIGOZAHARIDE, ACID ASCORBIC, 1miliard UFC - plic, cant min 6000, cant max 24000
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: MACROGOL 4000
Beschreibung: MACROGOL 4000 PLICURI cantitate minima 3600, cantitate maxima 14400
Interne Kennung: 274
Haupteinstufung (cpv): 33613000 Laxanzien
Los: LOT-0275
Titel: EXTRACT DIN FRUNZE DE CIMBRU DE CULTURA, FLORI DE CIUBOTICA CUCULUI, FRUCTE DE SOC, VIT C
Beschreibung: EXTRACT DIN FRUNZE DE CIMBRU DE CULTURA, FLORI DE CIUBOTICA CUCULUI, FRUCTE DE SOC, VIT C, SIROP - 150ml, cant min 600, cant max 2400
Interne Kennung: 275
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0276
Titel: COMBINATII TIP MILGAMMA R
Beschreibung: COMBINATII TIP MILGAMMA R CPS MOI, cant min 2400, cant max 9600
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: SOLUTIA DE RIVANOL 0.1%
Beschreibung: SOLUTIA DE RIVANOL 0.1% FL0.1% 200 ML, cant min 600 cant max 2400
Interne Kennung: 277
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0278
Titel: APA OXIGENATA
Beschreibung: APA OXIGENATA, FL3% 200 ML, cant min 600, cant max 2400
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: TINCTURA DE IOD
Beschreibung: TINCTURA DE IOD, FL 40G, cant min 300, max 1200
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: GLICERINA BORAXATA 10%
Beschreibung: GLICERINA BORAXATA 10%, fl 25gFL, cant min 300, max 1200
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: GLICERINA BORAXATA +NISTATIN 20G
Beschreibung: GLICERINA BORAXATA +NISTATIN 20G,FLACON, CANT MIN 600, CANT MAX 2400
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: ATAZANAVIRUM
Beschreibung: ATAZANAVIRUM, CAPS.300MG, cant min 7200, max 28800
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: DARUNAVIRUM COMPR.FILM.800 MG
Beschreibung: DARUNAVIRUM COMPR.FILM.800 MG, cant min 1200, cant max 4800
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: DARUNAVIRUM COMPR.FILM.600MG
Beschreibung: DARUNAVIRUM COMPR.FILM.600MG, cant min 36000, cant max 144000
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: DOLUTEGRAVIRUM
Beschreibung: DOLUTEGRAVIRUM COMPR.FILM.50MG, cant minima 21600, cant max 86400 compr
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: ETRAVIRIN UM
Beschreibung: ETRAVIRIN UM, COMPR.FILM.200MG, cant min 7200, cant max 28800
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: EMTRICITABINUM
Beschreibung: EMTRICITABINUM CAPS.200MG, cant min 3000, cant max 12000
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: MARAVIROCUM COMPR.FILM.300MG
Beschreibung: MARAVIROCUM COMPR.FILM.300MG, cant min 720, cant max 2880
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: MARAVIROCUM COMPR.FILM.150MG
Beschreibung: MARAVIROCUM COMPR.FILM.150MG, cant min 1800, cant max 7200
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: COMBINATII (LAMIVUDI NUM + ZID OVUDINUM)
Beschreibung: COMBINATII (LAMIVUDI NUM + ZID OVUDINUM), COMPR.FILM. 150MG/300MG, cant min 36000, cant max 144000
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: LAMIVUDINUM COMPR.FILM.150MG
Beschreibung: LAMIVUDINUM COMPR.FILM.150MG, cant min 18000, cant max 72000
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: LAMIVUDINUM COMPR.FILM.300MG
Beschreibung: LAMIVUDINUM COMPR.FILM.300MG, cant min 1800, cant max 7200
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: LAMIVUDINUM SOL.ORALA.10MG/ML
Beschreibung: LAMIVUDINUM SOL.ORALA.10MG/ML, cant min 180, cant max 720
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: RALTEGRAVIRUM COMPR.FILM.400 MG
Beschreibung: RALTEGRAVIRUM COMPR.FILM.400 MG, cant min 78000, cant max 312000
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: RALTEGRAVIRUM COMPR.FILM.600 MG
Beschreibung: RALTEGRAVIRUM COMPR.FILM.600 MG, cant min 1200, cant max 4800
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: RITONAVIRUM
Beschreibung: RITONAVIRUM,COMPR.FILM.100MG, cant min 60000, cant max 240000
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: LOPINAVIRUM + RITONAVIRUM COMPR.FILM.200MG/50MG
Beschreibung: LOPINAVIRUM + RITONAVIRUM COMPR.FILM.200MG/50MG, cant min 79200, cant max 316800
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: LOPINAVIRUM + RITONAVIRUM SOL.ORALA.80 mg/m l + 20 mg/ ml
Beschreibung: LOPINAVIRUM + RITONAVIRUM SOL.ORALA.80 mg/m l + 20 mg/ ml, minim 180, maxim 720 flacoane
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM COMPR.FILM.600MG/300MG
Beschreibung: ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM COMPR.FILM.600MG/300MG cant min 43200 cant max 172800
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM + ZIDOVUDINUM
Beschreibung: ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM + ZIDOVUDINUM COMPR.FILM.300 mg/150 mg/300 mg, cant min 3600, cant max 14400
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: ZIDOVUDI NUM
Beschreibung: ZIDOVUDINUM SOL.ORALA.10MG/ML, cant min 180, cant max 720
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0303
Titel: NEVIRAPINUM SUSP.ORALA.50MG/ML
Beschreibung: NEVIRAPINUM SUSP.ORALA.50MG/ML, cantitate minima 48, cantitate max 192 flacoane
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: TENOFOVIRUM DISOPROXIL
Beschreibung: TENOFOVIRUM DISOPROXIL, COMPR.FILM.245MG, cant min 18000, cant max 72000
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: EFAVIRENZUM
Beschreibung: EFAVIRENZUM, COMPR.FILM.600MG, cant min 15000, cant max 60000
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: ABACAVIRUM COMPR.FILM.300MG
Beschreibung: ABACAVIRUM COMPR.FILM.300MG, cant min 6000, cant max 24000
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: ABACAVIRUM SOL.ORALA.20MG/ML
Beschreibung: ABACAVIRUM SOL.ORALA.20MG/ML, flacon, cant min 48, cant max 192
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: RILPIVIRINUM
Beschreibung: RILPIVIRINUM COMPR.FILM.25MG, compr , cant min 900, cant max 3600
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: COMBINATII (DOLUTEG RAVIRUM + ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM)
Beschreibung: COMBINATII (DOLUTEG RAVIRUM + ABACAVIRUM + LAMIVUDINUM), COMPR.FILM.50 mg/600 mg/300 mg, cant min 8700, cant max 34800
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: COMBINATII (DARUNAV IRUM + COBICISTA TUM)
Beschreibung: COMBINATII (DARUNAV IRUM + COBICISTA TUM), COMPR.FILM.50 mg/600 mg/300 mg, cant min 3600, cant max 14400
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: EMTRICITA BINUM + TE NOFOVIRUM ALAFENA MIDA COMPR.FILM.200 mg/25 mg
Beschreibung: EMTRICITA BINUM + TE NOFOVIRUM ALAFENA MIDA COMPR.FILM.200 mg/25 mg, cant minima 2400, cant maxima 9600
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: EMTRICITABINUM + TE NOFOVIRUM ALAFENAMIDA COMPR.FILM.200 mg/10 mg
Beschreibung: EMTRICITABINUM + TE NOFOVIRUM ALAFENAMIDA COMPR.FILM.200 mg/10 mg cant min 1200, cant max 4800
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: ELVITEGRAVIR + COBIC ISTAT + EMTRICITABINE + TENOFOVIR
Beschreibung: ELVITEGRA VIR + COBICISTAT + EMTRICITABINE + TENOFOVIR COMPR.FILM.150 mg/150 mg/200 mg/10 mg, cant min 3600, cant max 14400
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: EMTRICITABINUM + TENOFOVIRUM DISOPROXIL
Beschreibung: EMTRICITABINUM + TENOFOVIRUM DISOPROXIL COMPR.FILM.200 mg/245 mg, cant min 19200, cant max 76800
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: COMBINATII (DOLUTEGRAVIRUM + LAMIVUDINUM)
Beschreibung: COMBINATII (DOLUTEGRAVIRUM + LAMIVUDINUM) COMPR.FILM.50 mg/300 mg, cant min 4800, cant max 19200
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: DORAVIRINUM
Beschreibung: DORAVIRINUM COMPR.FILM.100MG, cant min 3600, cant max 14400
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: DORAVIRINUM + LAMIVUDINUM + TENOFOVIRUM DISOPROXIL
Beschreibung: DORAVIRINUM + LAMIVUDINUM + TENOFOVIRUM DISOPROXIL, cant min 10800, cant max 43200
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0319
Titel: PYRIDOXINUM COMPR.250MG
Beschreibung: PYRIDOXINUM COMPR.250MG, cant min 70000, cant max 280000
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: ISONIAZIDUM COMPR.100MG
Beschreibung: ISONIAZIDUM COMPR.100MG, cant minima 90000, cant maxima 360000
Interne Kennung: 320
Haupteinstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
Los: LOT-0321
Titel: ISONIAZIDUM COMPR.300MG
Beschreibung: ISONIAZIDUM COMPR.300MG, cant min 80000, cant max 320000
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: PYRAZINAMIDUM
Beschreibung: PYRAZINAMIDUM COMPR.500MG, cant min 130000, cant max 520000
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: ETHAMBUTOLUM COMPR.400MG
Beschreibung: ETHAMBUTOLUM COMPR.400MG, cant min 180000, cant max 720000
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0325
Titel: COMBINATII (RIFAMPIC INUM + ISONIAZIDUM)
Beschreibung: COMBINATII (RIFAMPIC INUM + ISONIAZIDUM) CPS.300 mg + 150 mg, cant min 20000, cant max 80000
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: RIFAMPICINUM CPS.150MG
Beschreibung: RIFAMPICINUM CPS.150MG, cant min 60000, cant max 240000
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: RIFAMPICINUM CPS.300MG
Beschreibung: RIFAMPICINUM CPS.300MG, cant min 90000, cant max 360000
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: CYCLOSERINUM
Beschreibung: CYCLOSERINUM CPS.250MG, cant min 30000, cant max 120000
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: ETIONAMIDUM
Beschreibung: ETIONAMIDUM COMPR.FILM. 250MG, cant min 20000, cant max 80000
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: IMUNOGLOBULINĂ ANTIRABICĂ UMANĂ
Beschreibung: IMUNOGLOBULINĂ ANTIRABICĂ UMANĂ, SOL.INJ.150 UI/ml, cant min 80, cant max 320
Interne Kennung: 330
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0331
Titel: VACCIN RABIC INACTIVAT
Beschreibung: VACCIN RABIC INACTIVAT PULB. + SOLV. PT. SUSP. INJ., flacon, cant min 3000, cant max 12000
Interne Kennung: 331
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0332
Titel: VACCIN TETANIC ADSORBIT
Beschreibung: VACCIN TETANIC ADSORBIT SUSP. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA SAU FIOLA, cant min 300, max 1200
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: SULFADIAZINA DE ARGINT
Beschreibung: SULFADIAZINA DE ARGINT CREMA 10MG/G TUB 50G, cant min 120, cant max 480
Interne Kennung: 333
Haupteinstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung