2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO, URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH ORAZ ZASILACZY AWARYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: zadanie nr 1 – komputerów PC - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.1 oraz załącznik nr 3 SWZ zadanie nr 2 – komputerów przenośnych oraz komputerów AIO - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.2 oraz załącznik nr 3 SWZ. zadanie nr 3 – monitorów komputerowych - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.3 oraz załącznik nr 3 SWZ. zadanie nr 4 – urządzeń drukujących - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.4 oraz załącznik nr 3 SWZ. zadanie nr 5 – zasilaczy awaryjnych UPS - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.5 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: 39/L/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa komputerów PC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów PC - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.1 oraz załącznik nr 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: dostawa komputerów przenośnych i AIO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych oraz komputerów AIO - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.2 oraz załącznik nr 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: dostawa monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.3 oraz załącznik nr 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: dostawa urządzeń drukujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń drukujących - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.4 oraz załącznik nr 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0005
Titel: dostawa zasilaczy awaryjnych UPS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy awaryjnych UPS - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.5 oraz załącznik nr 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen