624582-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Sukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o.o. na terenie gminy Biecz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o.o. na terenie gminy Biecz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup oleju napędowego (ON), spełniającego normę PN-EN590, do pojazdów należących do PGZK-Jasiel Sp. z o.o. Zakup realizowany będzie na stacjach paliw zlokalizowanych na terenie Gminy Biecz w promieniu 2 km od Pętli autobusowej przy ul. Kolejowej 7, 38-340 Biecz. 7. Szacunkowe zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie realizacji zamówienia wynosi około 60 000 litrów.
Interne KennungZP-N/16/VIII/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o. o. na terenie gminy Biecz
Menge60 000 Liter