624593-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych i innych preparatów przez okres 3 miesięcy – Część nr 7
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych i innych preparatów przez okres 3 miesięcy – Część nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych preparatów przez okres 3 miesięcy. Asortyment oraz ilości określa Formularz asortymentowo-cenowy – Część nr 7, stanowiący załącznik nr 2 do zaproszenia. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia oraz dokumenty i oświadczenia potwierdzające ich spełnianie określa załącznik nr 6 do niniejszego zaproszenia (Wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia) – w zakresie odnoszącym się do Części nr 7 i poszczególnych pozycji tej Części.
Interne KennungDZP/68/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelZAPROSZENIE DO NEGOCJACJI - Część nr 7
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do zaproszenia do negocjacji( Formularz asortymentowo- cenowy - Część nr 7)
Interne KennungCzęść nr 7