2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego dla inwestycji pn. „Budowa nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska zajezdni autobusowej przy ul. Redutowej 27 w Warszawie
Beschreibung: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego dla inwestycji pn. „Budowa nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska zajezdni autobusowej przy ul. Redutowej 27 w Warszawie
Interne Kennung: 94/FC/AB/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001