624602-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Portál řízení Správy silnic Olomouckého kraje, p. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPortál řízení Správy silnic Olomouckého kraje, p. o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále jen také jako „zakázka“) je vytvoření Portálu řízení Správy silnic Olomouckého kraje (dále jen „PRSSOK“) jakožto nového informačního systému, díky němuž dojde k zefektivnění a zkvalitnění podpory procesů organizace zadavatele za účelem zajištění objektivních a aktuálních informací pro vedení organizace v rámci průběžného manažerského řízení, a to za využití vhodných SW nástrojů. Součástí předmětu zakázky je dále dodání licencí k informačnímu systému a jeho údržba, provoz a rozvoj po dobu 5 let. Samotný PRSSOK bude tvořen z následujících základních částí: - Webový portál (interní a část pro veřejnost) + Aplikace webového portálu (moduly a komponenty) - Integrační rozhraní pro webové a mapové služby - Datový sklad Předmět zakázky je dále blíže definován v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPortál řízení Správy silnic Olomouckého kraje, p. o.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
624602-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48810000 Information systems
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 72268000 Software supply services, 72263000 Software implementation services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72268000 Software supply services, 72260000 Software-related services, 72267000 Software maintenance and repair services