2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.609.2026 Reinigen en inspecteren vrijvervalriolering Leiden
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Het reinigen en inspecteren van riolering; b. Afvoer vrijgekomen RKG-slib; c. Treffen tijdelijke verkeersmaatregelen tijdens de uitvoering; d. Overige bijkomende werkzaamheden. De raming wordt geschat tussen €250.000 - €350.000 per jaar.
Interne Kennung: A08.609.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De RAW Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. En een verlengingsoptie van twee (2) keer één (1) jaar. De maximale looptijd is vier (4) jaar.