See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Beschreibung: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Interne Kennung: POUZ-361/269/2026/ICM
Zentrale Elemente des Verfahrens: art.132 Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Beschreibung: Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Beschreibung: Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Dane transakcyjne użytkowników VISA
Beschreibung: Dane transakcyjne użytkowników VISA
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Beschreibung: Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Beschreibung: Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Interne Kennung: Część V
624617-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM
Main features of the procedure: art.132 Prawo Zamówień Publicznych
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72319000 Data supply services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V