2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE Sportoviště Metylovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace FVE o celkovém výkonu 73,35 kWp s akumulací do bateriových systémů o celkové využitelné kapacitě 124,8 kWh. FV panely jsou umístěny na střeše objektu. Ostatní FV technologie je umístěna v technické místnosti - samostatném požárním úseku. Přetoky do distribuční sítě jsou omezeny na 84 kW. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je uvedeno v Položkovém rozpočtu - příloha č. 2 zadávací dokumentace a v Technické specifikaci - příloha č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: FVE Sportoviště Metylovice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v prodloužení termínů plnění o dobu, po kterou zhotoviteli bránily v plnění: • prodlení provozovatele distribuční soustavy s umožněním provozu výrobny, s provedením funkční zkoušky regulace výkonu nebo s umožněním trvalého provozu, • prodlení orgánu veřejné správy s vydáním povolení, souhlasu nebo jiného úkonu nezbytného pro provedení či užívání díla, • prodlení objednatele s poskytnutím součinnosti dle smlouvy, nebo • nepříznivé klimatické podmínky objektivně bránící provádění prací na střeše objektu, trvající déle než 3 po sobě jdoucí pracovní dny. Termín se prodlouží o dobu trvání překážky; změna bude provedena dodatkem ke smlouvě a nemá vliv na cenu díla.
624656-2026 - Competition
Czechia – Solar photovoltaic modules – FVE Sportoviště Metylovice
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: FVE Sportoviště Metylovice
Internal identifier: FVE Sportoviště Metylovice
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: