624706-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sond do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej IVUS i prowadników FFR do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego kompatybilnych z Systemem do ultrasonografii naczyniowej INSTRASIGHT 7 (będącym w posiadaniu Zamawiającego) na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sond do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej IVUS i prowadników FFR do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego kompatybilnych z systemem do ultrasonografii naczyniowej INSTRASIGHT 7 (będącym w posiadaniu Zamawiającego) na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu.
Interne KennungEZ/180/206/MW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEZ/180/2026/MW