See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego w ramach projektu „Kultura w chmurach”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 z podziałem na 7 części zamówienia 2. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/310786/notice/public/details.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 38650000 Fotografische Geräte, 38651100 Objektive für Fotokameras, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216120 Geräte für optische Zeichenerkennung, 30214000 Arbeitsplätze, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme, 38651600 Digitalkameras, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32341000 Mikrofone, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Sprzęt fotograficzny
Beschreibung: Zakup i dostawa zestawów sprzętu fotograficznego do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 1- załącznik 2.1 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-1
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Skanery
Beschreibung: Zakup i dostawa skanerów do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 2- załącznik 2.2 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-2
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Skanery 3D
Beschreibung: Zakup i dostawa skanerów 3D do digitalizacji przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 3- załącznik 2.3 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Drony
Beschreibung: Zakup i dostawa dronów przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 4- załącznik 2.4 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-4
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Zestawy reprograficzne
Beschreibung: Zakup i dostawa zestawów reprograficznych do digitalizacji przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 5- załącznik 2.5 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-5
Haupteinstufung (cpv): 30216120 Geräte für optische Zeichenerkennung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Stanowiska reprodukcji cyfrowej A1+
Beschreibung: Zakup i dostawa stanowiska reprodukcji cyfrowej A1+ z oprogramowaniem i wzornikami przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 6- załącznik 2.6 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Skanery specjalistyczne (formaty duże)
Beschreibung: zakup i dostawa 2 skanerów specjalistycznych (formaty duże) przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego
Interne Kennung: OR-D-III.272.66.2026.MK-7