See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza
Beschreibung: Predmet javnega naročila »Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza« zajema izbiro izvajalca za izvedbo vgradnje avtomatskega javljanja požara – AJP, 1. in 2. faza v 16 študentskih domovih v Ljubljani, po PZI dokumentaciji, tehničnem poročilu, presoji požarne varnosti in načrtu električnih inštalacij in električne opreme - javljanje požara ter ostali spremljajoči dokumentaciji za vsak dom posebej. Izvedba 3. faze ni predmet javnega naročila (ker bodo morali vgrajeni sistemi omogočati tudi kasnejšo dograditev je v projektu prikazana tudi 3. faza izvedbe). Predmetno javno naročilo je razdeljeno na pet (5) sklopov, ki zajemajo objekte po smiselno zaključenih lokacijah, in sicer: - SKLOP 1: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Rožna dolina (Dom VI, Dom VII in Dom VIII) in Dom Ilirska; - SKLOP 2: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Bežigrad, Dom A in Dom C; - SKLOP 3: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Bežigrad, Dom B in Dom D; - SKLOP 4: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Mestni log, Dom ŠD3 in Dom ŠD4; - SKLOP 5: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Rožna dolina (Dom II, Dom IV, Dom V, Dom XI in Dom XII) in Dom AK.
Interne Kennung: JN-74601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza: SKLOP 1
Beschreibung: SKLOP 1: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Rožna dolina (Dom VI, Dom VII in Dom VIII) in Dom Ilirska
Interne Kennung: 527713
Los: LOT-0002
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza: SKLOP 2
Beschreibung: SKLOP 2: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Bežigrad, Dom A in Dom C
Interne Kennung: 527714
Los: LOT-0003
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza: Sklop 3
Beschreibung: SKLOP 3: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Bežigrad, Dom B in Dom D
Interne Kennung: 527715
Los: LOT-0004
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza: SKLOP 4
Beschreibung: SKLOP 4: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Mestni log, Dom ŠD3 in Dom ŠD4
Interne Kennung: 527716
Los: LOT-0005
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela na objektih Študentskega doma Ljubljana za zagotavljanje požarne varnosti: Vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) - 1. in 2. faza: SKLOP 5
Beschreibung: SKLOP 5: Dobava in vgradnja avtomatskega javljanja požara (AJP) Rožna dolina (Dom II, Dom IV, Dom V, Dom XI in Dom XII) in Dom AK
Interne Kennung: 527717