624728-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – „17/PN/2026 Zakup i dostawa fabrycznie nowego ambulansu drogowego typu C wraz z wyposażeniem medycznym i dodatkowym dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„17/PN/2026 Zakup i dostawa fabrycznie nowego ambulansu drogowego typu C wraz z wyposażeniem medycznym i dodatkowym dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego ambulansu drogowego typu C wraz z kompletną zabudową medyczną, wyposażeniem medycznym i dodatkowym, spełniającego wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji niezbędnej eksploatacji ambulansu, udzielenie gwarancji oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego, a także przeprowadzenie w siedzibie Zamawiającego szkolenia personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdu, zabudowy medycznej oraz dostarczonego wyposażenia. Oferowany ambulans oraz wszystkie elementy wyposażenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad fizycznych i prawnych, kompletne, gotowe do użytkowania oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, normach oraz dokumentach wskazanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzetarg nieograniczony na podstawie art. 132 Ustawy Pzp o wartości powyżej 140 000 euro, co stanowi równowartość kwoty 603 400,00 z zachowaniem zasad określonych w Ustawie Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. 2026 poz.793 z późn. zm.) zwanej dalej Ustawą Pzp. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak