2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nákup až 200 ks městských standardních autobusů
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku maximálně 100 kusů naftových autobusů a maximálně 100 kusů mild-hybridních autobusů pro městské linky a poskytnutí souvisejícího plnění pro zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu pěti (5) let, a to s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na zadávání sektorových veřejných zakázek na základě rámcové dohody. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody bude dodávka maximálně 100 kusů naftových autobusů a maximálně 100 kusů mild-hybridních autobusů pro městské linky dle Standardů kvality PID – Autobusy PID, vybavených odbavovacím a informačním systémem (OIS), a to dle požadavku zadavatele.Jedná se o městské nízkopodlažní autobusy. Mild-hybridní autobusy musí splnit definici nízkoemisního vozidla kategorie M3 dle § 3 odst. c) zákona 360/2022 Sb. (Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících), tzn. musí jít o vozidlo s mild-hybridním pohonem v kombinaci naftového motoru a neperiferního elektrického zařízení jakožto měniče energie s elektricky i z vnějšího zdroje dobíjeným systémem ukládání energie. Požadavky na konkrétní technickou specifikaci naftového a mild-hybridního autobusu jsou uvedeny v Příloze č. 1 závazného vzoru rámcové dohody. Bližší informace naleznete v zadávací dokumentaci a přílohách zveřejněných na profilu zadavatele.
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 100 kusů naftových autobusů a až 100 kusů mild-hybridních autobusů pro městské linky a poskytnutí souvisejícího plnění pro zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu pěti (5) let, a to s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na zadávání sektorových veřejných zakázek na základě rámcové dohody. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody bude dodávka maximálně 100 kusů naftových autobusů a maximálně 100 kusů mild-hybridních autobusů pro městské linky dle Standardů kvality PID – Autobusy PID, vybavených odbavovacím a informačním systémem (OIS), a to dle požadavku zadavatele. Jedná se o městské nízkopodlažní autobusy. Mild-hybridní autobusy musí splnit definici nízkoemisního vozidla kategorie M3 dle § 3 odst. c) zákona 360/2022 Sb. (Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících), tzn. musí jít o vozidlo s mild-hybridním pohonem v kombinaci naftového motoru a neperiferního elektrického zařízení jakožto měniče energie s elektricky i z vnějšího zdroje dobíjeným systémem ukládání energie. Požadavky na konkrétní technickou specifikaci naftového a mild-hybridního autobusu jsou uvedeny v Příloze č. 1 závazného vzoru rámcové dohody. Bližší informace naleznete v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Zadávací podmínky jsou zveřejněny na profilu zadavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. zadávací dokumentace
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: zakázka
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 34121400 Low-floor buses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz. zadávací dokumentace