624738-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Diverse Nahrungsmittel – Élelmiszerek beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszerek beszerzése
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: Húsáru: kb. 12,6 tonna szalonna, virsli, sonka, kolbász, zsír, felvágott, csülök, csont, karaj, hurka Mirelit áru: kb. 9,5 tonna Afrikai harcsafilé, zöldség-gyümölcs, főzelék mirelit termékek, fagylalt, jégkrém, halrúd, réteslap Fűszért- és nehézáru: kb. 58 tonna chips, perec, kölyökpezsgő, gyümölcslé, kóla, üdítő, keksz, lekvár, tejszínhab Pékáru: kb. 17,5 tonna bagett, kenyér, gofri, pogácsa, stangli, kifli, zsemle, zsemlemorzsa Zöldség-gyümölcs: kb. 43 tonna Tej- és tejtermék: kb. 48 tonna sajt, tejszín, joghurt, juhtúró. kefír, puding, tejföl, vaj, növényi krém Összesen: kb. 188–190 tonna élelmiszer. Részletek és pontos termékek a dokumentációban! Amennyiben a megrendelés állomány kimeríti az előre meghatározott mennyiséget, akkor + 5 % eltérés lehetséges a megadott mennyiségekhez képest. AK részenként a mennyiégek 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001029822026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. II. rész XV. fejezet nyílt eljárás szabályrendszere
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HÚSÁRU
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 1. rész Húsáru: kb. 12,6 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: MIRELIT ÁRU
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 2. rész Mirelit áru: kb. 9,5 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/2
Los: LOT-0003
Titel: FÜSZÉRT-NEHÉZÁRU
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 3. rész Fűszért- és nehézáru: kb. 58 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/3
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0004
Titel: PÉKÁRU
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 4. rész Pékáru: kb. 17,5 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: ZÖLDSÉG-GYÜMÖLCS
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 5. rész Zöldség-gyümölcs: kb. 43 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/5
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: TEJTERMÉK
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése hat részben: 6. rész Tej- és tejtermék: kb. 48 tonna
Interne Kennung: EKR001029822026/6
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
2. Procedure
Procedure
Title: Élelmiszerek beszerzése
Internal identifier: EKR001029822026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: HÚSÁRU
Internal identifier: EKR001029822026/1
Main classification (cpv): 15110000 Meat
Lot: LOT-0002
Title: MIRELIT ÁRU
Internal identifier: EKR001029822026/2
Lot: LOT-0003
Title: FÜSZÉRT-NEHÉZÁRU
Internal identifier: EKR001029822026/3
Main classification (cpv): 15842100 Chocolate
Additional classification (cpv): 15981000 Mineral water
Lot: LOT-0004
Title: PÉKÁRU
Internal identifier: EKR001029822026/4
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0005
Title: ZÖLDSÉG-GYÜMÖLCS
Internal identifier: EKR001029822026/5
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0006
Title: TEJTERMÉK
Internal identifier: EKR001029822026/6
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Additional classification (cpv): 15511000 Milk