2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i oprawa książek
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu druku i oprawy książek na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego - Wydawnictwa, według potrzeb i zamówień Zamawiającego, a także dostarczanie tych książek pod następujące adresy: 1) Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Smyczkowa 5/7, 02-678 Warszawa; 2) Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa; 3) Wskazany magazyn WUW. 2.Zakres przedmiotu zamówienia objętego postępowaniem podzielony jest na 2 części: Część 1 – druk i oprawa (miękka, twarda i spirala) Część 2 – druk i oprawa (miękka, twarda i zeszytowa) Na każdą z części zostanie zawarta odrębna umowa. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 określa „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2A do SWZ, dla części 2 - określa „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2B do SWZ - oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/168/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-Druk i oprawa książek
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu druku i oprawy książek na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego - Wydawnictwa, według potrzeb i zamówień Zamawiającego, a także dostarczanie tych książek. Część 1 – druk i oprawa (miękka, twarda i spirala)
Interne Kennung: POUZ-361/168/2025/DZP/1
Los: LOT-0002
Titel: 2-Druk i oprawa książek
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu druku i oprawy książek na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego - Wydawnictwa, według potrzeb i zamówień Zamawiającego, a także dostarczanie tych książek. Część 2 – druk i oprawa (miękka, twarda i zeszytowa)
Interne Kennung: POUZ-361/168/2025/DZP/2