2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpopdracht: afbraak en nieuwbouw schoolgebouw
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft een volledige architectuuropdracht, inclusief aanverwante studies. De architectuuropdracht omvat de aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam onder leiding van een architect.
Interne Kennung: B-KOBA6-2026-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: B-KOBA6-2026-007 - 1
Beschreibung: Ontwerpopdracht: afbraak en nieuwbouw schoolgebouw
Interne Kennung: 1
624746-2026 - Competition
Belgium – Architectural, engineering and planning services – Ontwerpopdracht: afbraak en nieuwbouw schoolgebouw
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: B-KOBA6-2026-007
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: B-KOBA6-2026-007 - 1
Internal identifier: 1