See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 432416-2026
Interne Kennung: DL.262.10.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 1 - Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: Grupa 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 2 - Środki obniżające krzepliwość krwi
Interne Kennung: Grupa 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 3 - Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Interne Kennung: Grupa 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 4 –Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Grupa 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 5 - Środki przeciw nadciśnieniu; Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Interne Kennung: Grupa 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33622200 Antihypertonika, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 6 - Środki znieczulające
Interne Kennung: Grupa 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 7 – Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 8 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 9 –Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, Środki rozluźniające mięśnie
Interne Kennung: Grupa 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 10 - Immunoglobuliny
Interne Kennung: Grupa 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 11 - Roztwory do wstrzykiwania; Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 12 –Środki znieczulające
Interne Kennung: Grupa 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 13 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych
Interne Kennung: Grupa 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 14 - Różne produkty lecznicze, Roztwory do wstrzykiwania
Interne Kennung: Grupa 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 15 - Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, Insuliny/ Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 16 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Interne Kennung: Grupa 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 17 - Roztwory do wstrzykiwania; Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 17
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 18 - Produkty farmaceutyczne; Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Grupa 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 19 - Środki przeciw nadciśnieniu, Produkty lecznicze do terapii serca, Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Interne Kennung: Grupa 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622200 Antihypertonika, 33622100 Herztherapiemittel, 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 20 - Roztwory do wstrzykiwania; Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 20