Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Armii Krajowej 1
Stadt: Oleśnica
Postleitzahl: 56-400
624777-2026 - Competition
Poland – Injectable solutions – SUKCESYWNA DOSTAWA PŁYNÓW I ZESTAWÓW JEDNORAZOWYCH DO TERAPII NERKOZASTĘPCZEJ DLA POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SUKCESYWNA DOSTAWA PŁYNÓW I ZESTAWÓW JEDNORAZOWYCH DO TERAPII NERKOZASTĘPCZEJ DLA POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 do SWZ tj. Formularze asortymentowo-cenowe.
Internal identifier: PZS/PN/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 stanowi załącznik nr 5.1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy)
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 stanowi załącznik nr 5.2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy)
Internal identifier: Zadanie 2