62479-2026 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logotypami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logotypami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logotypami. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, według wyboru Wykonawcy, na dowolne części zamówienia: 1) Część nr 1: dostawa 3 000 szt. lup w kształcie karty kredytowej; 2) Część nr 2: dostawa 3 000 szt. workoplecaków i 5 000 szt. toreb materiałowych; 3) Część nr 3: dostawa 3 000 zestawów klocków drewnianych (gra typu Jenga); 4) Część nr 4: dostawa 500 zestawów puzzli w tubie; 5) Część nr 5: dostawa 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 2x2x2 i 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 3x3. 3. Część zamówienia, na którą Wykonawca złożył ofertę, musi zostać zrealizowana w całości.
Interne Kennung: 483/2025/C
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, który stanowi, że: Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)–e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 2a do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. Wzór jednolitego dokumentu stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 2, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 2, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 7. Zamawiający nie żąda złożenia oświadczeń, o których mowa w ust. 2, dotyczących podwykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: dostawa 3 000 szt. lup w kształcie karty kredytowej
Beschreibung: Przedmiotem części nr 1 jest dostawa 3 000 szt. lup w kształcie karty kredytowej
Interne Kennung: 483/2025/C - część nr 1
Menge: 3 000 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: dostawa 3 000 szt. workoplecaków i 5 000 szt. toreb materiałowych
Beschreibung: Przedmiotem część nr 2 jest dostawa 3 000 szt. workoplecaków i 5 000 szt. toreb materiałowych
Interne Kennung: 483/2025/C - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: dostawa 3 000 zestawów klocków drewnianych (gra typu Jenga)
Beschreibung: Przedmiotem części nr 3 jest dostawa 3 000 zestawów klocków drewnianych (gra typu Jenga)
Interne Kennung: 483/2025/C - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: dostawa 500 zestawów puzzli w tubie
Beschreibung: Przedmiotem części nr 4 jest dostawa 500 zestawów puzzli w tubie
Interne Kennung: 483/2025/C - część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: dostawa 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 2x2x2 i 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 3x3
Beschreibung: Przedmiotem części nr 5 jest dostawa 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 2x2x2 i 1 000 szt. magnetycznych kostek do układania 3x3
Interne Kennung: 483/2025/C - część nr 5