2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole vanaf controlejaar 2026
Beschreibung: Deze offerteaanvraag betreft de aanbesteding van de accountantscontrole van de gemeente Waterland vanaf boekjaar 2026 voor een periode van ten minste 3 jaar met aansluitend nog drie verlengingsopties van een jaar. de accountantscontrole van de gemeente Waterland vanaf boekjaar 2026 voor een periode van ten minste 3 jaar met aansluitend nog drie verlengingsopties van een jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag "Accountantscontrole vanaf controlejaar 2026"
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van ten minste 3 jaar met aansluitend nog drie verlengingsopties van een jaar.