624806-2026 - Ergebnis
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – IZVAJANJE PREVOZOV ŠOLSKIH OTROK IZ OBČINE ČRNA NA KOROŠKEM V ŠOLSKEM LETU 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVAJANJE PREVOZOV ŠOLSKIH OTROK IZ OBČINE ČRNA NA KOROŠKEM V ŠOLSKEM LETU 2026/2027
Beschreibung: Izvajanje prevozov šolskih otrok iz Občine Črna na Koroškem v šolskem letu 2026/2027
Interne Kennung: JN-75425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KOPRIVNA - OŠ ČRNA - ŽERJAV - OŠ ČRNA - KODRUNOVA ŽAGA - JASA -OŠ ČRNA IN NAZAJ
Beschreibung: KOPRIVNA (Kumer – Ledrovec - Golobova Bajta – Jelenova Bajta - Pačnk) – OŠ Črna in nazaj : 8 otrok se pripelje iz Koprivne do OŠ Črna in nazaj ŽERJAV - OŠ Črna in nazaj (Končnik – Kordež – Kaker): 8 otrok se pripelje do OŠ Črna in nazaj KODRUNOVA ŽAGA – JASA – OŠ Črna in nazaj: 4 otroci se pripeljejo do OŠ Črna in nazaj. Zahteva: eno 8 sedežno kombinirano vozilo s pogonom 4x4 na dan.
Interne Kennung: 553138
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: JAZBINA - MRDAVSOVO - OŠ ČRNA - TOPLA - OŠ ČRNA IN NAZAJ
Beschreibung: JAZBINA (Čemerje) – MRDAVSOVO – OŠ Črna in nazaj: 8 otrok se pripelje iz Jazbine in Mrdavsovega do OŠ Črna in nazaj. TOPLA (Končnik – Kordež - Kaker): 4 otroci iz Tople se pripeljejo do OŠ Črna in nazaj Zahteva: eno 8 sedežno kombinirano vozilo s pogonom 4x4 na dan.
Interne Kennung: 553139
Los: LOT-0003
Titel: LUDRANSKI VRH - PRHANIJA - OŠ ČRNA - JAVORJE - OŠ ČRNA IN NAZAJ
Beschreibung: LUDRANSKI VRH (Vesevk – Prhanija) - OŠ ČRNA IN NAZAJ: 4 otroci iz Ludranskega vrha (Vesevk) in 3 otroci s Prhanije se peljejo do OŠ Črna in nazaj. JAVORJE OŠ ČRNA IN NAZAJ: 8 otrok iz Javorja se pelje do OŠ Črna in nazaj. Zahteva: eno 8 sedežno kombinirano vozilo s pogonom 4x4 na dan.
Interne Kennung: 553140
Los: LOT-0004
Titel: BISTRA - OŠ ČRNA - PODPECA - OŠ ČRNA IN NAZAJ
Beschreibung: BISTRA (Knez – Osojnik – Mlinarsko) - OŠ ČRNA IN NAZAJ: 6 otrok se pripelje iz Bistre do OŠ Črna in nazaj PODPECA (Najbrž – Mihev – Nagersko) - OŠ ČRNA IN NAZAJ: 8 otrok se pripelje iz Podpece do OŠ Črna in nazaj Zahteva: eno 8 sedežno kombinirano vozilo s pogonom 4x4 na dan. Relacija se izvaja samo v prvem polletju šolskega leta 2026/2027 – do 31.1.2027.
Interne Kennung: 553141
Los: LOT-0005
Titel: JAVORJE - ČRNA - RUDARJEVO - CUDV RAVNE - OŠ JURIČEVEGA DREJČKA IN NAZAJ
Beschreibung: JAVORJE – AVTOBUSNA POSTAJA ČRNA – RUDARJEVO - CUDV RAVNE – OŠ JURIČEVEGA DREJČKA – IN NAZAJ Prevoz 8 otrok s posebnimi potrebami, od tega eden na invalidskem vozičku. Zahteva: eno 8 sedežno kombinirano vozilo s pogonom 4x4 na dan, ki mora biti prilagojeno za prevoz otrok s posebnimi potrebami - z invalidskim vozičkom.
Interne Kennung: 553142