2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE na střeše nového parkoviště s heliportem Nemocnice České Budějovice
Beschreibung: Vybudování fotovoltaické elektrárny na střeše budovy novostavby patrových garáží s heliportem v areálu nemocnice České Budějovice, a.s., o celkovém výkonu minimálně 1 394,94 kWp. Jako zdroj bude instalováno 2 082 ks fotovoltaických panelů o výkonu každého panelu minimálně 670 Wp. Každé dva panely fotovoltaického pole budou připojeny k optimizérům a rozděleny na části (stringy). Každý string bude připojen k samostatnému vstupu střídače. Celkem bude použito dvanáct střídačů o výkonu minimálně 100kW a jeden o výkonu minimálně 66,6kW.
Interne Kennung: 023C202600PK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331000 Solarbatterien, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001