2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynku A skrzydło Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynku A skrzydło Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynku A skrzydło Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w terminie od 01 sierpnia 2026 roku do 31 lipca 2028 roku. - usługa utrzymania czystości pomieszczeń (sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal wykładowych, pomieszczeń laboratoryjnych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, czyszczenie płytek ceramicznych/gresowych z zabezpieczeniem antypoślizgowym, czyszczenie wykładzin PCV wraz z akrylowaniem, czyszczenie wykładzin oraz pranie/czyszczenie, krzeseł/foteli, sprzątanie interwencyjne) w okresie od 01.08.2026 roku do 31.07.2028 roku w budynku A skrzydło Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10, - mycie okien wraz z przeszkleniami, mycie żaluzji aluminiowych/drewnianych, czyszczenie verticali/rolet w budynku A skrzydło przy al. Niepodległości 10 w okresie od 01.05.2027 roku do 31.08.2027 roku oraz w okresie od 01.05.2028 roku do 31.08.2028 roku. - czyszczenie wykładzin oraz pranie/czyszczenie, krzeseł/foteli w okresie od 01.08.2026 roku do 31.07.2028 roku w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 - mycie okien wraz z przeszkleniami, mycie żaluzji aluminiowych/drewnianych, czyszczenie verticali/rolet w budynku A oraz w pawilonach przy al. Niepodległości 10 w okresie od 01.05.2027 roku do 31.08.2027 roku oraz w okresie od 01.05.2028 roku do 31.08.2028 roku. - mycie okien wraz z przeszkleniami w budynku SWFiS przy ul. Dożynkowej 9J.
Interne Kennung: ZP/016/26