See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst en in 10 percelen met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van duurzaam school- en kinderopvangmeubilair
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst en in 10 percelen met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van duurzaam school- en kinderopvangmeubilair
Interne Kennung: AFA/013363/LDR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van opbergmeubilair voor scholen
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van opbergmeubilair voor scholen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van stoelen, tafels en bedden voor kinderopvang
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van stoelen, tafels en bedden voor kinderopvang
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van kasten met glazen deuren en kasten met bakken
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van kasten met glazen deuren en kasten met bakken
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van gepantserde en brandwerende opslagmeubilair voor scheikundeklassen
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van gepantserde en brandwerende opslagmeubilair voor scheikundeklassen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schooltafels
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schooltafels
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schooltafels met een bijzondere vorm voor actief lesgeven
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schooltafels met een bijzondere vorm voor actief lesgeven
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schoolstoelen
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schoolstoelen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schoolborden
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van schoolborden
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van mobiele elementen en accessoires
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van mobiele elementen en accessoires
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van opslagmeubilair voor kinderopvang
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, montage, plaatsing en bevestiging, gedurende 48 maanden, van opslagmeubilair voor kinderopvang
Interne Kennung: 9