2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění licencí pro komunikační a systémovou infrastrukturu MPSV
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na zajištění licencí potřebných k provozování komunikační a systémové infrastruktury (KSI). V současné době je zajištěna dodávka licencí smlouvou „Zajištění údržby licencí pro vybrané komponenty komunikační a systémové infrastruktury MPSV“ ze dne 15. 12. 2008 s platností na dobu neurčitou. Důvodem vyhlášení veřejné zakázky je identifikace změn licenčních politik výrobců a s tím souvisejících nákupních podmínek a změn v portfoliu využívaných licencí. MPSV touto veřejnou zakázkou reaguje na potřebu zajištění podpory provozu stávající infrastruktury, jejího managementu a souladu s podmínkami zákona o kybernetické bezpečnosti. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování práva užití programového vybavení (licencí) formou subskripce pro potřeby provozu KSI provozované MPSV. Předmět této veřejné zakázky zahrnuje následující části: a) Subskripce stávajících licencí a. Cisco ISE subscripce pro zařízení a uživatele b. Cisco AnyConnect Plus licence c. Cisco WiFi controler d. Cisco Webex - jedná se o modifikaci stávající Subscripce Sub699078 e. Ookla b) Subskripce nových licencí a. Cisco ISE subscripce pro posture ověřování b. F5 WAF pro cloud prostředí Azure, AWS c. Cisco SD-WAN pro virtuální směrovače Kompletní seznam jednotlivých poptávaných typů licencí pro zajištění provozování KSI včetně seznamu stávajícího programového vybavení, resp. detailní specifikace požadavků zadavatele na předmět plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v Příloze č. B této zadávací dokumentace - Rámcová dohoda. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu trvání 48 měsíců ode dne nabytí účinnosti Rámcové dohody, přičemž konkrétní plnění bude specifikováno vždy v příslušné Dílčí smlouvě uzavřené postupem uvedeným v Rámcové dohodě. Zadavatel stanoví, že poskytování plnění veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody bude vycházet ze standardních ceníkových cen jednotlivých licencí platných pro území České republiky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001