2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspirativní škola: Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – dodávky II. – Část 1: IT vybavení
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky jsou dodávky, které zahrnují zajištění dodání IT vybavení v rozsahu a dle požadavků dle přílohy č. 4 Výzvy – Položkový rozpočet – IT Vybavení.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/258662/2026/KadT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001