2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę 152 000 litrów oleju opałowego lekkiego do kotłowni administrowanych prze 45 WOG Wędrzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa 152 000 litrów oleju opałowego lekkiego L-1 do kotłowni administrowanych przez 45 WOG w tym zamówienie w 2026 roku w ilości 12 000 litrów, zamówienie podstawowe w 2027 68 650 litrów, zamówienie z prawem opcji w 2027 roku 71 350 litrów dla miejscowości Międzyrzecz, Wędrzyn, Sulechów, Krosno Odrzańskie. Parametry fizyko – chemiczne oleju określone w PN-C-96024:2020-12 gęstość w temp. 15 °C : max 860 kg/m3 wartość opałowa : min. 42,6 MJ/kg temperatura zapłonu: min. 56 °C zawartość siarki: max 0,2 % m/m zawartość wody: max 200 mg/kg Do zatankowania Dostawca wykorzysta przeznaczone przez Odbiorcę króćce zalewowe z szybkozłączem A typu CAMLOT DN 50 z zamknięciem DC 2 firmy Unimat. 2. Miejsce i ilości dostaw pozostających do dyspozycji Odbiorcy w poszczególnych okresach określa poniższy Harmonogram dostaw ( tabela w SWZ). 3. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 59/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 152 000 litrów oleju opałowego lekkiego do kotłowni administrowanych prze 45 WOG Wędrzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa 152 000 litrów oleju opałowego lekkiego L-1 do kotłowni administrowanych przez 45 WOG w tym zamówienie w 2026 roku w ilości 12 000 litrów, zamówienie podstawowe w 2027 68 650 litrów, zamówienie z prawem opcji w 2027 roku 71 350 litrów dla miejscowości Międzyrzecz, Wędrzyn, Sulechów, Krosno Odrzańskie. Parametry fizyko – chemiczne oleju określone w PN-C-96024:2020-12 gęstość w temp. 15 °C : max 860 kg/m3 wartość opałowa : min. 42,6 MJ/kg temperatura zapłonu: min. 56 °C zawartość siarki: max 0,2 % m/m zawartość wody: max 200 mg/kg Do zatankowania Dostawca wykorzysta przeznaczone przez Odbiorcę króćce zalewowe z szybkozłączem A typu CAMLOT DN 50 z zamknięciem DC 2 firmy Unimat. 2. Miejsce i ilości dostaw pozostających do dyspozycji Odbiorcy w poszczególnych okresach określa poniższy Harmonogram dostaw (tabela w SWZ). 3. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP ; 1) Zamawiający skorzysta z prawa opcji po zrealizowaniu zamówienia podstawowego w 100 %; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 3) cena jednostkowa prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, o której mowa w § 2 ust.1 wzoru umowy; 4) zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem z jednoczesnym wskazaniem ilości i rodzaju towaru podlegającego zamówieniom w ramach prawa opcji; 5) zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać dostawy oleju zgodnie z § 5 ust. 1 pkt c (tabela) wzoru umowy w zależności od bieżącego zapotrzebowania; 6) realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego; 7) rodzaj i maksymalna wartość opcji została określona w § 2 umowy; 8) w razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu