2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie adviseurs nieuwbouw Woonzorglocatie Saenden en basisschool de Westerkim
Beschreibung: Met deze selectie is de Aanbesteder op zoek naar een architect voor de nieuwbouw-opgave. De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het terrein van het totale perceel en het mede begeleiden van de esthetische uitvoering van het ontwerp. Woonzorggebouw 9.755 m2 Basisschool incl. gymzaal 1.825 m2
Interne Kennung: P2000291
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Architectenselectie
Beschreibung: De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het terrein van het totale perceel en het mede begeleiden van de esthetische uitvoering van het ontwerp. Woonzorggebouw 9.755 m2 Basisschool incl. gymzaal 1.825 m2
Interne Kennung: 1