See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor “LEVEREN VAN INCONTINENTIEMATERIAAL”
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: raamovereenkomst (RO) leveren van incontinentiemateriaal met 3 leveranciers waarbij alle voorwaarden zijn bepaald. De eerst gerangschikte aanbieder zal ca 40% - 70% van de omzet verkrijgen, de tweede gerangschikte ca 20% - 50% en de derde gerangschikte aanbieder ca 5% - 30%. De raamovereenkomst wordt als een bestelovereenkomst gezien waarbij de betrokken aanbieders niet meer met elkaar in concurrentie gezet worden. Toelichting: De opdracht is een occasionele gezamenlijke opdracht voor leveringen van een breed gamma aan incontinentiemateriaal, inclusief onderleggers en producten voor algemene bescherming, zoals voorzien in artikel 48 (WOO). Hierbij treedt de aanbestedende overheid Stichting M.M. Delacroix ook op in naam van andere aanbestedende overheden van ’t Rede waarbij vanaf de sluiting iedere partij zelf op basis van deze RO eigen overeenkomsten kan afsluiten met de gekozen partij(en). De betrokken voorzieningen die toetreden, zien zelf toe op de uitvoering van de deelopdracht inzake de RO, in eigen naam en voor eigen rekening. De raming van de behoefte is de raming voor alle deelnemende partijen die reeds een toezegging hebben gedaan. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid.
Interne Kennung: 2024/SMMD/inco
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/SMMD/inco - 1
Interne Kennung: 1