2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego, w tym: 1)udzielenie lub zapewnienie i dostarczenie przez Wykonawcę Licencji na Oprogramowanie na okres 12 miesięcy, 2)udzielenie lub zapewnienia przez Wykonawcę Wsparcia dla Oprogramowania na okres obowiązywania dostarczonych Licencji Oprogramowania, 3)dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ, zwany dalej SOPZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Interne Kennung: ZZOSE.2611.32.2026.452.DTR[OSE2026]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001