2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/52/2/25/028 - Masterplan Hasselt 2027: Vernieuwen van sporen, spoortoestellen, bovenleiding en seininrichting (L34/L21)
Beschreibung: Deze opdracht betreft: Vernieuwen van sporen en spoortoestellen: • Opbraak en aanleg van sporen; • Afgraven en heraanleggen van de bedding; • Opbraak en aanleg van spoortoestellen; • Uitvoeren van aluminothermische laswerken; • Ter beschikking stellen van hydraulische wegspoorkranen en kraanbedien-den; • Ter beschikking stellen van gekwalificeerde spoorwegarbeiders; • Regelen van de spanningen; • Aanleggen van de voetpaden; • Opkuis van de werf. Vernieuwen van bovenleiding en bovenleidingscontructies: • Het opbreken en aanleggen van bovenleidingen en andere kabels in het ka-der van de werken; • Het plaatsen van bovenleidingsconstructies en hun uitrusting; • Het afbreken van bovenleidingsconstructies in de werkzone; • Verschuivingen van bovenleidingen; • Afbraak bovenleidingen en afrol nieuwe bovenleidingen; Vernieuwen van de seininrichting en seintechnische installaties • Het leggen van energie-, telefoon-, sein-, aardings-, bedienings- en sig-nalisatiekabels; • Het binnenbrengen van de kabels in de verschillende keten, verdeel- en seinkasten; • Het plaatsen, uitrusten, bedraden en aansluiten van sein- en verdeel-kasten; • Het verbinden van de kabels aan de gestellen in de sein- en voedings-keten, de seinkasten en aan de seintoestellen in het spoor; • Het plaatsen, uitrusten en aansluiten van spoorseinen; • Het plaatsen en aansluiten van allerlei veiligheidstoestellen die verband houden met de seininrichting; • Het plaatsen van sleuven en kabelgoten waar nodig geacht wordt om een ordelijke toestand te bekomen; • Het wegnemen van oude kabels; • Het wegnemen van oude seininstallaties; • Het opruimen en terug in een ordelijke staat brengen van het terrein.
Interne Kennung: 5752225028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234116 Gleisbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5752225028 - Masterplan Hasselt 2027: Vernieuwen van sporen, spoortoestellen, bovenleiding en seininrichting (L34/L21)
Interne Kennung: 1