2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fluidní aparatura s modulem pro obalování pevných lékových forem (obalovací buben) a vysokoobrátkový mixér - OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zařízení pro výrobu pevných lékových forem ve formě vysokoobrátkového mixéru (high shear mixer) pro přípravu suchých a vlhkých směsí s návazným fluidním zařízením (fluid bed) s možností fluidní granulace, obalování pevných mikroforem (např. granulátů, pelet a malých tablet) a fluidním sušením. Pro větší tablety, případně tvrdé tobolky, bude určeno zařízení ve formě uzavřeného obalovacího bubnu (pan coater). Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MU-ZAK/253843/2025/2879570/RMU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001