624876-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Lizenzverwaltungssoftwarepaket – Nákup, upgrade, predlženie licencií a vendor support pre IKT infraštruktúru - VMware
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup, upgrade, predlženie licencií a vendor support pre IKT infraštruktúru - VMware
Beschreibung: Verejný obstarávateľ požaduje obstarať pre virtualizačné prostredie VMware licencie pre hosty a vcenter verzie 8.x a produkt „VMware Cloud Foundation 5 - Per Core with a minimum of 16 Cores per CPU“ VMware Cloud Foundation (VCF) je multicloudová platforma, ktorá poskytuje kompletnú hyperkonvergovanú infraštruktúru (HCI), ktorá je určená na modernizáciu dátových centier a nasadzovanie moderných kontajnerových aplikácií. VCF je založený na rôznych komponentoch, ako sú vSphere (výpočty), vSAN (úložisko), NSX (sieť) a niektoré časti Aria Suite (predtým vRealize Suite). Supportné obdobie požadujeme od dátumu 06/12/2026 do 05/12/2027. Podrobný opis predmetu zákazky a/alebo jeho podrobná technická špecifikácia je uvedený/á v prílohe č. 1 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 35680/2026-2040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
624876-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier35680/2026-2040
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
LotLOT-0001