2. Verfahren
Verfahren
Titel: Krajský manažerský informační systém pro oblast zdravotnictví
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajistit nástroj pro efektivní a jednoduchou práci s manažerskými informacemi z jednotlivých nemocnic Zlínského kraje za účelem strategického i operativního řízení nemocnic Zlínského kraje včetně zajištění komplexní podpory. Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Obchodní podmínky (Návrh smlouvy).
Interne Kennung: VZ/2025/6/018/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72310000 Datenverarbeitung