See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti po sklopih, kateri niso bili zajeti v JN005877/2024-EUe29 za obdobje do 21.1.2028 za potrebe Vrtca Vodmat
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih živil, ekoloških živil ter živil iz drugih shem kakovosti po sklopih za potrebe Vrtca Vodmat, v obdobju od podpisa okvirnih sporazumov z izbranimi ponudniki predmetnega javnega naročila do 21.01.2028, v skladu s specifikacijami blaga in zahtevami naročnika, ki so del razpisne dokumentacije. Gre za dodatno razpisane sklope živil, ki niso bili zajeti v zadnjem objavljenem javnem naročilu pod oznako JN005877/2024-EU16/01 z dne 20.08.2024 in v Uradnem glasilu EU pod oznako 499262-2024 z dne 20.08.2024.
Interne Kennung: JN-7560-26-600006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EKO MLEČNI IZDELKI - JOGURT IN KEFIR
Beschreibung: EKO MLEČNI IZDELKI - JOGURT IN KEFIR
Interne Kennung: 552958
Los: LOT-0002
Titel: EKO GOVEJE MESO IN IZDELKI
Beschreibung: EKO GOVEJE MESO IN IZDELKI
Interne Kennung: 552959
Los: LOT-0003
Titel: ŽIVILA IZ SHEM KAKOVOSTI (brez eko živil): GOVEJE MESO IN VSI DRUGI MESNI IZDELKI (npr.: izbrana kakovost)
Beschreibung: ŽIVILA IZ SHEM KAKOVOSTI (brez eko živil): GOVEJE MESO IN VSI DRUGI MESNI IZDELKI (npr.: izbrana kakovost)
Interne Kennung: 552960
Los: LOT-0004
Titel: EKO KRUH IN PEKOVSKI ARTIKLI BREZ ALERGENOV deklarirano brez jajc, mleka tudi v sledeh
Beschreibung: EKO KRUH IN PEKOVSKI ARTIKLI BREZ ALERGENOV deklarirano brez jajc, mleka tudi v sledeh
Interne Kennung: 552961
Los: LOT-0005
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO v skladu s prehranskimi smernicami
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO v skladu s prehranskimi smernicami
Interne Kennung: 552962
Los: LOT-0006
Titel: DRUGI IZDELKI
Beschreibung: DRUGI IZDELKI
Interne Kennung: 552963