See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stąporków w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa, turystycznego zagospodarowania lasu, oraz zabezpieczenia upraw leśnych przed zwierzyną poprzez ich grodzenie, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stąporków w roku 2024 . Przedmiot zam. został podzielony na części: Pakiet I – Gospodarka leśna w leśnictwach Kawęczyn, Mokra, Królewiec Pakiet II – Gospodarka leśna w leśnictwach Krasna, Odrowąż, Stąporków Pakiet III – Gospodarka leśna w leśnictwach Bieliny, Mościska, Czarny Las wraz z gospodarką szkółkarską, selekcją i nasiennictwem oraz usługą przeciwpożarową na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Stąporków Pakiet IV – Pakiet specjalistyczny obejmujący zabezpieczenie upraw leśny
Vorherige Bekanntmachung: 00653182-2023
Interne Kennung: Numer referencyjny: SA.270.3.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzedzona - Wstępny ogłoszeniem informacyjnym 2023/S 173-541490 art. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień Publicznych. Zamawiający informuje, iż w dniu 05.09.2023 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach Dz.U./S: S173 541490-2023-PL. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gospodarka leśna w leśnictwach Kawęczyn, Mokra, Królewiec obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stąporków, w roku 2024 Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Część I - Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Ofert. Szczegółowy zakres Opcji opisani w pkt. 3.6 SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Gospodarka leśna w leśnictwach Krasna, Odrowąż, Stąporków obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stąporków, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Część II - Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Gospodarka leśna w leśnictwach Bieliny, Mościska, Czarny Las obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony ppoż
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stąporków, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet specjalistyczny obejmujący zabezpieczenie upraw leśnych przed zwierzyną poprzez ich grodzenie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Bieliny, Mościska, Czarny Las wraz z gospodarką szkółkarską, selekcją i nasiennictwem oraz usługą przeciwpożarową na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Stąporków obejmująca prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, turystycznego zagospodarowania lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przeciwpożarowej, szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stąporków, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft