2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAR verzekering Waterschap Noorderzijlvest
Beschreibung: CAR verzekering Waterschap Noorderzijlvest De overeenkomst gaat in op 01-01-2027 en eindigt op 01-01-2029. Met een verlengingsmogelijkheid van tweemaal 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Interne Kennung: 177245
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 01-01-2027 en eindigt op 01-01-2029. Met een verlengingsmogelijkheid van tweemaal 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.