See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba polyfunkčního domu Elišky Junkové, Brno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě polyfunkčního objektu zahrnujícího podzemní garáže (1. PP) a prostory základní školy (1. NP - 3. NP) v ul. Elišky Junkové, Brno - k.ú. Bosonohy Veřejná zakázka bude provedena metodou Design & Build. V současnosti je zpracována dokumentace pro stavební povolení pro jiný účel využití objektu. Součástí plnění jsou tedy i projekční služby spočívající ve zpracování dokumentace změny stavby před dokončením včetně projednání a zajištění povolení změny, a to v souladu s parametry definovanými ve studii POLYFUNKČNÍ OBJEKT K.M.S. Elišky Junkové, Brno, která tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky je také vyhotovení dokumentace pro provedení stavby a dokumentace skutečného provedení díla, vč. zajištění kolaudace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Novostavba polyfunkčního domu Elišky Junkové, Brno