2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Adviesdiensten voor Boombeheer
Beschreibung: Raamovereenkomst voor adviesdiensten op het gebied van boombeheer, waaronder boomveiligheidscontroles, onderhoudsinventarisaties, boomonderzoeken, boomtechnische beoordelingen en digitale beheerregistratie. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77231400 Forest inventory services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -