See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aneks nr 2 CRU/A/1200/9100020335/2025 do umowy CRU/U/1200/9000078626/2023 ze zmianami
Beschreibung: Zmiana zakresu prac i terminów realizacji do umowy na Dostosowanie systemu bilingowego SKOK-D do CSIRE
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001