624939-2025 - Wettbewerb
Belgien – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – Raamovereenkomst voor het leveren en monteren van diverse stoelen.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren en monteren van diverse stoelen.
BeschreibungDeze opdracht heeft meerdere raamovereenkomsten voor het leveren, monteren, (en instellen) van diverse stoelen tot voorwerp. Het betreft zowel bureaustoelen (nieuw, refurbished, en ergonomisch op advies), als vergaderstoelen, als aanlandstoelen; soms ook in verschillende uitvoeringen. De levering gebeurt afhankelijk van het perceel in de gebouwen van de Vlaamse overheid en/of bij de werknemers thuis. Leveringen zijn voornamelijk verspreid over het Vlaams en Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne Kennung2025/HFB/OP/146496
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39111000 Sitze, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025/HFB/OP/146496 - 1
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2025/HFB/OP/146496 - 2
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel2025/HFB/OP/146496 - 3
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel2025/HFB/OP/146496 - 4
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel2025/HFB/OP/146496 - 5
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel2025/HFB/OP/146496 - 6
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel2025/HFB/OP/146496 - 7
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel2025/HFB/OP/146496 - 8
Interne Kennung8