See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym środków dezynfekcyjnych wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu Apteki SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.63.16.00-8 -środki antyseptyczne i dezynfekcyjne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe,-zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ „określenie produktów równoważnych do przetargu” W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Vorherige Bekanntmachung: 309963-2026
Interne Kennung: SPZOZ/PN/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: preparat do dezynfekcji odpadów komunalnych i kontenerów
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji odpadów komunalnych i kontenerów. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 10
Los: LOT-0013
Titel: preparat myjaco–dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętów medycznych
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu myjaco–dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętów medycznych. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 11
Los: LOT-0014
Titel: sukcesywnym preparatu do dezynfekcji błon śluzowych i leczenie trudno gojących się ran
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym sukcesywnym preparatu do dezynfekcji błon śluzowych i leczenie trudno gojących się ran. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 15
Los: LOT-0015
Titel: zestawów do dezynfekcji skóry przed iniekcjami
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym zestawów do dezynfekcji skóry przed iniekcjami. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 17
Los: LOT-0016
Titel: preparat do szybkiego czyszczenia, nawilżania i płukania, ostrych, przewlekłych i zanieczyszczonych ran i oparzeń
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparat do szybkiego czyszczenia, nawilżania i płukania, ostrych, przewlekłych i zanieczyszczonych ran i oparzeń . Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 18
Los: LOT-0017
Titel: preparatu do dezynfekcji nieuszkodzonej skóry zewnętrznej i błony śluzowej
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji nieuszkodzonej skóry zewnętrznej i błony śluzowej. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 19
Los: LOT-0018
Titel: preparat do myjni, dezynfektorów, basenów i kaczek oraz preparat pielęgnującego do urządzeń medycznych
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu do myjni, dezynfektorów, basenów i kaczek oraz preparatu pielęgnującego do urządzeń medycznych . Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 20
Los: LOT-0019
Titel: preparatu do pielęgnacji i toalety jamy ustnej
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparat do pielęgnacji i toalety jamy ustnej. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 21