2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka širokopásmových seismografů, samostatných převodníků, včetně příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka šesti širokopásmových seismografů, samostatných převodníků, včetně příslušenství (dále společně jen jako „Zařízení“ nebo „Dodávka“) provedení komplexní instalace Zařízení a všech dalších komponentů, provedení proškolení minimálně 2 pracovníků Zadavatele stran obsluhy Zařízení a využití jeho funkcí, zajištění zkušebního provozu. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: 12025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente, 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte, 38293000 Seismische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001