624951-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrbedarf – Dostawa i montaż sprzętu IT przeznaczonego do pracowni dydaktyczno-szkoleniowych oraz pomieszczeń biurowych i administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki w Wałbrzychu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż sprzętu IT przeznaczonego do pracowni dydaktyczno-szkoleniowych oraz pomieszczeń biurowych i administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki w Wałbrzychu
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1: a) Dostawa oraz montaż sprzętu IT przeznaczonego do pracowni dydaktyczno-szkoleniowych oraz pomieszczeń biurowych i administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki w Wałbrzychu. Część 2: a) Dostawa specjalistycznego programu do konstruowania i symulowania układów pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych, udzielenie licencji na użytkowanie programu i oprogramowania na potrzeby realizacji szkoleń i kursów w Branżowym Centrum Umiejętności w Wałbrzychu w dziedzinie mechatroniki; b) Dostawa specjalistycznego oprogramowania do projektowania układów i schematów elektrycznych, udzielenie licencji na użytkowanie programu i oprogramowania na potrzeby realizacji szkoleń i kursów w Branżowym Centrum Umiejętności w Wałbrzychu w dziedzinie mechatroniki; c) Przeprowadzenie szkolenia dla Zamawiającego celem zapoznania z działaniem przedmiotu Umowy. Część 3 a) Dostawa przenośnych komputerów przemysłowych ze złączem 17 pin; b) Dostawa oprogramowania specjalistycznego w języku polskim; c) Przeprowadzenie prób technologicznych i rozruchu dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy oraz dokonania konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania; d) Przeprowadzenie szkolenia celem zapoznania z działaniem przedmiotu Umowy oraz w zakresie dostarczonej instrukcji obsługi. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991 z późn. zm.) 4. Opis urządzeń, preferowane rozwiązania, wymiary i zakres wyposażenia. Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach: nr 7a dla części 1, nr 7b dla części 2, nr 7c dla części 3.
Interne KennungBZP.271.144.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1
BeschreibungCzęść 1: a) Dostawa oraz montaż sprzętu IT przeznaczonego do pracowni dydaktyczno-szkoleniowych oraz pomieszczeń biurowych i administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki w Wałbrzychu. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.) Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach: nr 7a do SWZ dla części 1.
Interne KennungBZP.271.144.2025 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
LosLOT-0002
Titelcz. 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Część 2: a) Dostawa specjalistycznego programu do konstruowania i symulowania układów pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych, udzielenie licencji na użytkowanie programu i oprogramowania na potrzeby realizacji szkoleń i kursów w Branżowym Centrum Umiejętności w Wałbrzychu w dziedzinie mechatroniki; b) Dostawa specjalistycznego oprogramowania do projektowania układów i schematów elektrycznych, udzielenie licencji na użytkowanie programu i oprogramowania na potrzeby realizacji szkoleń i kursów w Branżowym Centrum Umiejętności w Wałbrzychu w dziedzinie mechatroniki; c) Przeprowadzenie szkolenia dla Zamawiającego celem zapoznania z działaniem przedmiotu Umowy. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.) Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach: nr 7b do SWZ dla części 2.
Interne KennungBZP.271.144.2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
LosLOT-0003
Titelcz. 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Część 3 a) Dostawa przenośnych komputerów przemysłowych ze złączem 17 pin; b) Dostawa oprogramowania specjalistycznego w języku polskim; c) Przeprowadzenie prób technologicznych i rozruchu dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy oraz dokonania konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania; d) Przeprowadzenie szkolenia celem zapoznania z działaniem przedmiotu Umowy oraz w zakresie dostarczonej instrukcji obsługi. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.) Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach: nr 7c dla części 3.
Interne KennungBZP.271.144.2025 cz. 3