2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu bankowego w kwocie 10.400.000,00 zł (słownie: dziesięć milionów czterysta tysięcy złotych)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: kredyt bankowy długoterminowy złotówkowy w wysokości 10.400.000,00 zł, udzielony w okresie od dnia podpisania umowy do 30.09.2035 r., którego oprocentowanie oparte jest o WIBOR 3M, przeznaczony na pokrycie deficytu budżetowego w kwocie 4.000.000,00zł oraz wykup obligacji w kwocie 6.400.000,00 zł. 2) Przewidywane terminy uruchomienia i spłaty kredytu: po podpisaniu umowy, w ciągu 3 Dni Roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków, ostateczny termin uruchomienia kredytu w terminie do jednego miesiąca od podpisania umowy. Karencja w spłacie kapitału kredytu: Do 27.02.2027 r. Okres kredytowania do 30.09.2035 r. Sposób udostępniania kredytu: jednorazowo w pełnej kwocie Termin wymagalności kapitału: Spłata kredytu w latach od 2027-2035w rozbiciu każdej rocznej kwoty na równe 4 raty spłacane każdego roku w dniach 27-go lutego, 27-go maja, 27-go sierpnia, 25- go listopada. Pierwsza rata kapitałowa kredytu płatna: po dniu, w którym upłynął okres karencji. Termin płatności odsetek: odsetki płatne po uruchomieniu kredytu w każdym roku w dniu 27-go każdego miesiąca. 3) W ramach realizacji zamówienia Zamawiający nie przewiduje ponoszenia prowizji i opłat bankowych w zakresie: a) prowizja przygotowawcza – zerowa. b) prowizja od niewykorzystanej kwoty kredytu – zerowa, c) prowizja za gotowość – zerowa, d) inne opłaty czy prowizje nie będą miały miejsca. 4) spłata kapitału następować będzie po upływie okresu karencji w ratach i okresach spłaty określonych powyżej, z zastrzeżeniem iż Zamawiający ma prawo do zmiany treści umowy w zakresie terminów harmonogramu spłat i ich wysokości, bez naliczania z tego tytułu dodatkowych opłat i prowizji; zmiany w zakresie terminów harmonogramu spłat nie powodują wydłużenia okresu kredytowania; ewentualne zmiany dokonane zostaną w formie aneksu za zgodą banku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: kredyt bankowy długoterminowy złotówkowy w wysokości 10.400.000,00 zł, udzielony w okresie od dnia podpisania umowy do 30.09.2035 r., którego oprocentowanie oparte jest o WIBOR 3M, przeznaczony na pokrycie deficytu budżetowego w kwocie 4.000.000,00zł oraz wykup obligacji w kwocie 6.400.000,00 zł.